Rezultate te kerkimit per termin: +Presidence

Total: 1009
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.663Z

Rama, ne Presidence

Kryetari i opozites Edi Rama ndodhet ne presidence ku po zhvillon nje takim me kreun e shtetit ne kuader te bisedimeve per zgjidhjen e krizes. Konsultimet e presidentit nisen serish paraditen e sotme me ambasadoret e BE-se. Ne zyren e Topi mberriti rreth ores dhjete perfaqesuesi i presid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.472Z

Ambasadori Withers, ne Presidence

Presidenti i Republikes Bamir Topi pret ambasadorin amerikan John Withers me te cilin, sipas informacioneve, po diskuton rreth tryezes se pritshme mes mazhoranes dhe opozites ne kuader te konsultimeve rreth rrugeve qe do te conin ne zgjidhjen e krizes politike dhe perfundimin e bojkotit te kuvendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.908Z

Serbi, bllokohet atentatori ne presidence

Eshte bllokuar dhe arrestuar Dragan Maric, personi qe ne mengjes kishte hyre ne seline e presidences serbe ne Beograd, me dy bomba ne duar. Lajmin e bejne te ditur mediat serbe, sipas te cilave personi ne fjale, qe kercenoi se do te shperthente dy bombat, ndodhet nen kontrollin e polici

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.594Z

Berisha-Topi, takim koke me koke ne Presidence

Presidenti i Republikes, Bamir Topi, zhvilloi dje nje takim koke me koke me Kryeministrin Sali Berisha. Per te dyten here ne me pak se dhjete dite, kreu i shtetit pret ne Presidence kreun e ekzekutivit, per te diskutuar per ceshtjet me te rendesishme. Takimi u zhvillua ne oret e para te dites. Rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.808Z

Topi pret ne Presidence Selamin

Presidenti Bamir Topi zhvilloi sot paradite ne Presidence nje takim me nje nga pjesemarresit e levizjes studentore dhe ish-drejtuesin e larte te Partise Demokratike zotin Eduard Selami. Sipas njoftimit te presidences bashkebiseduesit folen per gjendjen emergjente ne Shkoder shkembyen m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.478Z

Vijojne bisedimet ne Presidence

Vijojne hermetikisht punimet e tryezes, ku ndodhen nen drejtimin e kreut te shtetit, kryeministri Sali Berisha, i shoqeruar nga nje figure qendrore e Partise Demokratike, Astrit Patozi perballe Edi Rames, kryetar te Partise Socialiste, i cili ka ne krah nje personazh emblematik te selise roze Gramoz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.276Z

Topi-Rama, takim ne presidence

Kreu i shtetit, Bamir Topi pritet te takohet sot ne Presidence me kreun e Partise Socialiste Edi Rama, ne nje kohe kur situata politike ne vend eshte e tensionuar. Sipas informacioneve te fundit, takimi pritet te zhvillohet ne oren 11:00.Presidenti edhe me pare ka deklaruar se eshte i gat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama