Rezultate te kerkimit per termin: +Presidences

Total: 1924
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.411Z

Vizat, Frattini leter presidences suedeze

Ministrat e Jashtem te Sllovenise dhe Italise, Samuel Zhbogar dhe Franko Frattini, i kane derguar nje leter presidences suedeze, ku kerkojne percaktimin e nje date paraprake per liberalizimin e vizave me Shqiperine dhe Bosnjen. Pasi shpjegojne impaktin pozitiv qe do te kete heqja e vizav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.731Z

Shoqeria civile proteste para presidences

Shoqeria civile proteste para presidences E merkure 20 Mars 2013 1441 p styletext-align justify p Shoqeria civile proteste para presidencesPerfaqesues te shoqerive civile gazetare mesues e qytetare te ndryshem protestuan sot para presidences kunder deshtimit te organeve te drejtesise cka sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.823Z

Korrigjohet buxheti i presidences

brbrPa kaluar 24 ore nga publikimi i ankesave te presidentit per fondet qe i jane akorduar ne buxhetin per vitin e ardhshem mazhoranca eshte treguar e gatshme ti plotesoje kerkesat kreut te shtetit Bujar Nishani Komisioni i Ligjeve ka ftuar ne seance degjimore perfaqesuesit e presidences dhe ka gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.519Z

FRESSH proteste para presidences

E premte 07 Tetor 2011 1649 PROTESTA E FRESSHForumi Rinor i Partise Socialiste i ka kerkuar presidentit te Shqiperise te mos dekretoje ligjin e importit te plehrave. Kjo proteste vjen si rezultat i miratimit te ketij ligji ne parlament vetem 2 jave me pare i cili mori vetem votat e mazhorances.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.062Z

"Vizat, brenda presidences spanjolle"

Shqiperise dhe Bosnje-Hercegovines do t'u jepet vendimi per liberalizimin e vizave, brenda presidences spanjolle te Bashkimit Evropian, ne qershor te ketij viti. Eurodeputetja sllovene, Tanja Fajon, mori dje garancine e Komisioneres per ceshtjet e brendshme Sesilia Malmstrom, qe Komisioni Evropian t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.936Z

Buxheti i Presidences PD dhe LSI behen bashke

Transmetuar me 16112016 - 0804 Partia Demokratike dhe Levizja Socialiste per Integrim dolen dje ne mbrojtje te institucionit te Presidentit duke i kerkuar Ministrise se Financave te shtoje fondet ne buxhetin e vitit 2017br br Dje drejtori i kabinetit te Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.437Z

Gaiani Zgjerimi prioritet i presidences se BE

0 brbr brbrPolitikat e zgjerimit do te jene nje nga 3 prioritet qe do te kete presidenca Italiane e Keshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama