Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentibr

Total: 22
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.987Z

Forumi i biznesit Bullgari-Shqiperi Nishani Rritje e bashkepunimit ekonomiko-tregtar

Transmetuar me 07102015 - 1645 PUBLICITET Sofje 7 tetor 2015 NOAal - Ne kuader te vizites se tij ne Bullgari presidenti Bujar Nishani mori pjese sot dhe pershendeti Forumin e perbashket te Biznesit Bullgari-Shqiperi qe u Â

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.587Z

Meta per Guvernatorin e ri

brbrMazhoranca shpreson qe procesi i zgjedhjes se guvernatorit te ri te mos shnderrohet ne nje ngerc nga kreu i shtetit Nishani Kryetari i Kuvendit Ilir Meta gjate nje konference te perbashket per shtyp me homologun cek Jan Hamacek eshte ndalur edhe tek ceshtja e Guvernatorit te ri per te cilen kreu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.579Z

Takimi me Nishanin Meta I gatshem te diskutoj cdo ceshtje qe do kerkohet prej tij

Transmetuar me 05112014 - 1151 Tirane 5 nentor 2014 NOAal- Kryetari i Kuvendit Ilir Meta eshte shprehur i gatshem per te degjuar propozimet e Presidentit Bujar Nishani lidhur me takimin e thirrur gjate dites se neserme ne Presidence per Guvernatorin e Banke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Erdogan apel per krijimin e qeverise se re

brbrPresidenti turk Rexhep Taip Erdogan theu heshtjen dhe foli per here te pare ne publik qe pas humbjes se shumices absolute te partise se tij AKP ne zgjedhjet parlamentare te 7 qershorit Ai shfrytezoi nje ceremoni diplomimi te studenteve te huaj ne Ankara per tu bere apel forcave politike te lene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.855Z

Mojsiu ne Kumanove Ngjarja terror i planifikuar kunder banoreve

Transmetuar me 27052015 - 1621 Alfred Mojsiu KumanoveMaqedoni 27 maj 2015 NOAal -  Ish presidenti shqiptar Alfred Mojsiu ka vizituar sot qytetin e Kumanoves ne Maqedoni nga ku ka shfaqur indinjate per trajtimin qe u eshte bere njer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.679Z

Nishani darke per Diten e Falenderimeve Feste njerezore

Transmetuar me 24112015 - 1051 Presidenti Bujar Nishani organizoi mbreme nje veprimtari festive me rastin e Dites se Falenderimeve ne Pallatin e Brigadave Te pranishem ishin ambasadori amerikan Donald Lu qytetare amerikane si dhe te ftuar shqiptare mes te c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.250Z

Avioni ne Ishem Presidenti i Aero Club-it Mister si perfundoi avioni ne Durres

Ai kaloi diten ngjitur ne telefon per te kuptuar me mire situaten Mauro Zunino president i Aero Club ne Savona dhe Riviera di Ponente eshte i shqetesuar nga ajo qe ka ndodhur me Piper-in qe u rrezua ne Shqiperibr br Nuk di se cfare ka ndodhur Ai kishte 800 ore fluturim Ne nuk kemi marre asnje tele

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama