Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.931Z

Rama takohet me presidentin gjerman

var fbShare url httpvizionplusalrama-takohet-me-presidentin-gjermansize smallp styletext-align justifyPas takimit me kacelaren Merkel kryeministri Rama gjate qendrimit te tij ne Berlin zhvilloi nje takim edhe me presidentin e Bundestagut gjerman Norbert  Lammert Sipas kryeministrit Rama edhe gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.508Z

Topalli takon Presidentin austriak, Fisher

Gazeta ShqipNë ditën e dytë të qëndrimit të saj në Vjenë, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, dhe kryeparlamentaret e tjera të Europës, u pritën në Bashkinë e Vjenës dhe nga Presidenti i Austrisë, Heinz Fisher. Gjatë pritjes, Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, njohu Presiden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.783Z

Rama Dreke me presidentin Erdogan

brbrKryeministri Edi Rama ndodhet ne Turqi ku do te zhvilloje nje takim me presidentin Erdogan Kjo vizite u lajmerua nga vete shefi i ekzekutivit ne rrjetet sociale ku theksohet se ne qender te bisedes me presidentin turk do te jete ndertimi i nje aeroporti ne Vlore Dreke ne Stamboll me presidentin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.629Z

Berisha takon Presidentin Bush në Pekin

Kryeministri Berisha takoi në Pekin presidentin amerikan Xhorxh W. Bush dhe personalitete të larta botërore.  Këto takime u bënë gjatë pritjes dhe drekës që presidenti kinez Hu Jintao organizoi me krerë shtetesh dhe personalitete të larta botërore me rastin e lojërave olimpike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.401Z

Opozita mbështet presidentin

Pas akuzave të forta të Partisë Demokratike ndaj Presidentit të Republikës, Bamir Topi, socialistët kanë reaguar, duke i dalë në krah në këtë betejë të re kreut të Shtetit. Per seline roze kriza aktuale ka vetem nje arkitekt qe sipas saj mban emrin e kryeministrit Sali Beri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.455Z

Hollande uron Presidentin Thaci

Transmetuar me 07042016 - 1312 Presidenti i Republikes se Frances Francois Hollande eshte Presidenti i pare qe ka uruar presidentin e ri te Kosoves Hashim Thaci vetem pak minuta pas betimit qe ka dhene para deputeteve te Kuvendit te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.094Z

Dhe për presidentin

Nga Met Dervishi   Dje presidenti i Republikës mori rolin e garantit kushtetues. Në një takim pune me Guvernatorin e Bankës së Shqipërisë , kryetarin e Gjykatës së Lartë, Prokurorin e Përgjithshëm etj., z. Nishani u dha zemër institucioneve të tij që të mos step

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama