Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentit +Nishani

Total: 6750
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.134Z

Nishani betohet perpara Presidentit Topi

Në praninë e Presidentit të Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi, Sekretarit të Përgjithshëm të Institucionit të Presidencës, Aleksandër Flloko dhe anëtarëve të tjerë të Kabinetit të Presidentit, u zhvillua sot pasdite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.598Z

Imeraj dhe Dizdari betohen para Presidentit Nishani

Gazeta ShqipDy anëtarët e rinj të Gjykatës Kushtetuese, zoti Besnik Imeraj dhe zoti Gani Dizdari, janë betuar sot para Presidentit Bujar Nishani. Pas leximit të formulës së betimit, gjyqtarët Imeraj dhe Dizdari u betuan se gjatë kryerjes së detyrave të tyre do i qëndrojnë besnik Kushte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.617Z

Aksidentohet eskorta e presidentit Bujar Nishani

Aksidentohet një prej makinave të eskortës së Presidentit të Republikës Bujar Nishani në aksin Librazhd-Elbasan. Aksidenti ka ndodhur mesnatën e të hënës, ndërsa eskorta e presidentit kthehej nga Korça në drejtim të Tiranës, por është mësuar vetëm këtë të mërkurë. Mëso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.231Z

Kushtetuta dhe sëmundja e Presidentit Nishani

Share Bujar Nishani është fizikisht i sëmurë. Shpjegimet e tij se ka bërë një ndërhyrje kirurgjikale në një enë gjaku nuk mund të shpjegojnë paralizën e dorës dhe këmbës së majtë, dhe për më tepër mospublikimi i një raporti mjekësor zyrtar për të e bën të dyshimtë gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.812Z

Agim Hushi, letër Presidentit Bujar Nishani

Kërkesa Vlerësim për sopranon Rozmari Jorganxhi Tenori Agim Huxhi përmes një letre publike i ka kërkuar Presidentit Bujar Nishani vlerësim dhe dekorim për këngëtaren e njohur lirike, Rozmari Jorganxhi. Është në nderin tim si këngëtar lirik, por edhe si një ish-student që më ka ndih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.498Z

Anëtarët e Kolegjit Zgjedhor betohen përpara presidentit Nishani

Gazeta ShqipAnëtarët e rinj të Kolegjit Zgjedhor të Gjykatës së Apelit u betuan sot paradite para Presidentit të Republikës, Bujar Nishani në një ceremoni të veçantë të zhvilluar në Pallatin e Brigadave. Të pranishëm në këtë ceremoni kanë qenë edhe ambasadori i Prezencës së O

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.658Z

Nishani mesazh urimi Presidentit Mattarella

0 brbr brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani i ka percjelle nje mesazh urimi Presidentit italian Serxho Matarela duke i shprehur bindjen se lidhjet historike dhe bashkepunimi i shkelqyer midis Shqiperise dhe Italise do te forcohen dhe do te pasurohen me tej edhe gjate mandatit te tijbrbr brbrTe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama