Rezultate te kerkimit per termin: +Presim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.495Z

Presim te punoni

Me ane te nje njoftimi te shperndare dje per shtypin, Prezenca e OSBE-se ne Shqiperi mirepriti shtyrjen e mandatit te Komisionit te Posacem parlamentar per Reformen Zgjedhore dhe nxiti partite politike te punojne se bashku per te cuar perpara reformen zgjedhore ne vend. “Prezenca e OSBE-se e sheh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.436Z

BE Presim votimin e reformes

brbrDelegacioni i Bashkimit Europian ne Tirane u ka bere edhe nje apel ligjvenesve shqiptare qe te votojne reformen ne drejtesi Sot eshte nje dite shume e rendesishme per qytetaret shqiptare dhe te gjithe ne presim qe kuvendi do te votoje reformen historike te gjyqesorit theksohet ne deklarate Ne t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.321Z

Arvizu Droga Presim hetimet

Dy dite pas aksionit te policise per arrestimin e dy personave bllokimin e droges dhe avionit ne Divjake ka ardhur reagimi i pare i diplomateve ne Tirane Nga Elbasani Ambasadori Amerikan Aleksander Arvizu tha se duhet te presim hetimet per te zbardhur plotesisht kete ngjarje br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.116Z

Duka Per Kuzhen presim mjeket

Federata Shqiptare e Futbollit do te prese pergjigjet e mjekeve ne ditet ne vazhdim per te vendosur mbi te ardhmen e Kuzhes ne stolin e kombetares shqiptare. Presidenti i FSHF Armand Duka ka konfimuar nga spitali ku vazhdon te jete i shtruar kroati se ne drejtim te skuadres per keto dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.962Z

Fyle: Presim drejtësi për 21 Janarin

Për Komisionin Europian, çështja e 21 Janarit ofron shansin për të forcuar besimin mbi sundimin e ligjit dhe funksionimin e duhur të institucioneve demokratike në Shqipëri. E pyetur nga TCH nëse vendimi i Gjykatës së Apelit përbënte një proces të besueshëm, siç kër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.018Z

Bushati Presim statusin

Shqiperia pret një përgjigje pozitive të Këshillit Europian per statusin e vendit kandidat ne fund te dhjetorit.  Ky do te ishte nje vendim politik i unionit deklaroi shefi i diplomacise shqiptare Ditmir Bushatin, per te cilin vota unanime pro statusit te Shqiperis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.023Z

Presim rekomandim pozitiv

var fbShare url httpvizionplusalpresim-rekomandim-pozitivsize smallbrbrKur vetem 4 dite na ndajne nga publikimi i progres raportit kreu i LSI Ilir Meta ka besim se Komisioni Europian do te rekomandoje hapjen e negociatave Ndersa ka shperndare 600 karta te reja anetaresie te rinjve qe i jane bashkua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama