Rezultate te kerkimit per termin: +Presion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.441Z

“Berisha, presion institucioneve”

 Kryetari i PDS-së, Paskal Milo, akuzoi Kryeministrin Berisha për presion dhe shantazh ndaj institucioneve kushtetuese përmes ligjit të “Dosjeve”. “Zamir Shtylla dha dorëheqjen. E dha dorëheqjen për arsye se ndaj tij është ushtruar një presion i madh, jo vetëm psiko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

KH:Gruevski presion Kushtetueses

Komiteti i Helsinkut në Maqedoni në një raport të publikuar së fundi, thekson se kryeministri Nikolla Gruevski ka ushtruar presion ndaj Gjykatës Kushtetuese të vendit. "Kur kryeministri i një shteti dhe për më shumë lider i cili e kontrollon gjithë pushtetin politik, i shkruan "personali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.940Z

Gomez në presion

Nga Express më 09 qershor 2011 në ora 15:40 Selena Gomez ka pranuar se ajo është në presion pasi që është e dashura e Justin Bieberit. Këngëtarja dhe aktorja ka thënë se pavarësisht të kaluarës dhe të qenit një e favorizuar nga tinejxherët, ajo e ka vështirë të adaptohet me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.624Z

Berisha: Asnjë presion nga ndërkombëtarët

Ndërkombëtarët në asnjë rast nuk kanë ushtruar presion mbi Kryeministrin e vendit, Sali Berisha, për zgjidhje të ngërçit politik. Sipas Berishës, kjo për faktin se vazhdon të mbrojë ligjin dhe dokumentin themeltar të shtetit. Pyetjes se a keni pasur presion nga ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.220Z

Maqedoni, KH: Gruevski presion Kushtetueses

Komiteti i Helsinkit ne Maqedoni, ne raportin e fundit te tij akuzon kryeministrin Nikolla Gruevski, se permes pushtetit te tij ushtron presion ndaj Gjykates Kushtetuese te vendit. “Kur nje kryeminister kontrollon gjithe pushtetin e nje vendi dhe i dergon leter Gjykates Kushtetuese,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.589Z

Mancini Nuk jam nen presion

Roberto Mancini ka refuzuar te pranoje se eshte nen presionin e tifozeve te Manchester Cityt pas barazimit turperues ndaj Birminghamit ne shtepi. Cfare presioni Per cfare Ju vazhdoni te thoni se jam nen presion. Une nuk jam nen presion. Ne jemi ne poziten e katert. Kemi disa probleme por duhet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.948Z

Topi: Berisha më bënte presion

Ish- presidenti Bamir Topi, gjatë bashkëbisedimit me një grup studentësh, ka rrëfyer se i është bërë presion nga kryeministri Berisha për emërime dhe dekretime zyrtarësh të lartë në institucione të pavarura, por ai vetë ka refuzuar të bëhet pjesë e pazareve. Aktua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama