Rezultate te kerkimit per termin: +Prezencs

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.346Z

Basha pret Ambsadorin e ri t OSBE-s, Bosch

Ministri Punve t Jashtme, Lulzim Basha, priti Shefin e ri t Prezencs s OSBE-s n Shqipri, Ambasadorin Robert Bosch, me rastin e marrjes s postit prej ktij t fundit. Basha i uroi mirseardhjen Ambasadorit Bosch n Shqipri n krye t Prezencs s OSBE-s dhe shprehu vlersimet pozitive pr rolin e Prezencs s OS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.546Z

Topi: Roli i OSBE-së është ende i frytshëm

Takimi me Bosch N prfundim t mandatit, shefi i prezencs s OSBE-s n Shqipri, Robert Bosch, vlersoi rolin e Presidentit Bamir Topi si garant i Kushtetuts dhe ligjeve. Ambasadori Bosch shprehu vlersimin pr rolin e rndsishm t Presidentit Topi si garant i Kushtetuts dhe ligjeve, duke e siguruar kreun e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Shqipëria në NATO, Berisha falënderon Ficxherald

Kryeministri Sali Berisha zhvilloi dje nj takim me Komandantin e Komands s Forcs s Bashkuar t NATO-s, n Napoli, Admiralin Mark Ficxherald, i cili ndodhej n Shqipri me rastin e mbylljes s Prezencs s NATO-s n Shqipri. Pasi uroi przemrsisht mirseardhjen dhe prfundimin me sukses t pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Berisha: JO largim t OSBE-s

Kryeministri Sali Berisha ka mohuar zrat se ka krkuar largimin e prezencs s OSBE-s nga Shqipria. I gjendur n Vlor pr inspektim t punimeve t Petroliferas, Berisha mohoi t ket krkuar largimin e prezencs s OSBE-s nga Shqipria. Nuk kam krkuar dhe nuk do t krkoj anjher largimin e OSBE-s nga vendi yn. OSB

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.077Z

33 punonjës policie përfundojne kursin e lidershipit organizuar në bashkëpunim me OSBE

Tiranë- 33 punonjs t Policis s Shtetit, t nivelit t par dhe t mesm drejtues, kan prfunduar me sukses nj program trajnues 4 javor Pr aftsit drejtuese dhe menaxheriale t Lidershipit, organizuar nga Policia e Shtetit n bashkpunim me Prezencn e OSBE-s n Shqipri, me synim rritjen e standardeve profesion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.928Z

Socialistët pa rroga, për shkak të mungesës në Kuvend

Betimi i deputetve socialist, 7 muaj pasi rezultati zgjedhor sht certifikuar nga komisioni qendror i zgjedhjeve hap nj debat t ri. Mos brja i vlefshm i mandatit t deputetit i ka privuar t zgjedhor socialist deri m tash dhe nga paga e deputetit pr aq koh sa ata nuk shkeln n institucionin e Kuvendit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.370Z

Kontrolli parlamentar mbi SHISH-in, OSBE shtyn draftin

sht shtyr prsri diskutimi n Komisionin e Siguris pr ligjin e ri pr Kontrollin Parlamentar t Shrbimit t Fsheht Informativ dhe t Shrbimit t Siguris. Edhe pse ishte parashikuar dje diskutimi pr kt projektligj, burime nga komisioni pohuan pr gazetn se eksperti i OSBE-s nuk sht paraqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama