Rezultate te kerkimit per termin: +Prindr

Total: 45
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.192Z

Bloom e Kerr, s shpejti prindr

Aktori britanik Orlando Bloom dhe top modelja australiane Miranda Kerr presin fëmijën e tyre të parë. "Jam në muajin e katërt të shtatzanisë", thotë Kerr për edicionin spanjoll të revistës "Vogue", që do të publikohet në shtator.Modelja tregon se muajt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Si duhet t jen nna dhe babai?

Disa prindr thon se Ne me fmijt tan jemi si shok. Nuk ka asgj q t na ndaj dhe flasim gjithcka sht e nevojshme.Disa t tjer pranojn se me fmojt e tyre nuk mund t sillen si shok. Kjo sht e papranueshme. N nj rast sjelljeje t till, llastohen dhe nuk t pesin m, thon. Sipas edukimit modern, sa do q t d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.379Z

Woods zyrtarizon divorcin

Lojtari numr nj i golfit n bot, Tiger Woods, dhe gruaja e tij suedeze, Elin Nordegren, jan ndar pas gjasht vjetsh martese. Asnj hollsi pr zgjidhjen financiare nuk shtpublike. Avokatt e sportistit amerikan,i cili mendohet se sht nj nga sportistt m t pasur n botn e sportit, nuk pranuan t komentojn.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Ibra prshndet Suedin

Sulmuesi i Barcelons, Zlatan Ibrahimovi, ka thn se nuk ndihet m i motivuar pr t luajtur pr prfaqsuesen suedeze, e cila s fundmi dshtoi t kualifikohej n Kampionatin Botror, Afrika e Jugut 2010. Sigurisht, sht nder i madh t luash pr Kombtaren, por pr momentin kam gjra t tjera n kok. Nj her pr nj her

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.875Z

Rama: Jo TVSH pr arsimin privat

Kryetari i Partis Socialiste n vijim t dialogut Rruga e Ideve, ka zbritur n qytetin e Fierit. Gjat takimit me arsimtar dhe pedagog t qytetit, Rama deklaroi se vendosja e TVSH-s n arsimin privat nga qeveria aktuale sht nj barr e dyfisht pr familjet t cilat zgjedhin pr t shkolluar fmijt e tyre n kt s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.285Z

Nga 1000 fëmijë që lindin normal, 3 nuk dëgjojnë

Sipas nj studimi t kryer n 13 mij lindje rezulton se 4% e fmijve q vijn n jet me munges dgjimi. Specialistt japin alarmin se m shum se sa rritja e numrit t fmijv q lindin me nj handicap t till, shqetsues sht fakti se prindrit nuk kryejn diagnostifikimin e hershm. Petrit Vasili "sht pr t'u nnvi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Tepër të lodhur dhe të mërzitur. Nënat dhe baballarët nuk dinë të luajnë me fëmijët

Alarmi i qeveris angleze: Vetm videolojrat nuk mjaftojn T arrish t’u “vjedhsh” fmijve nj nga ato t qeshurat me gjith shpirt, q duket sikur dalin nga stomaku, apo t’i shohsh tepr t gzuar me syt q u shklqejn si xixa nga knaqsia e lojs, tani sht e pamundur, t paktn pr prindrit b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama