Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.571Z

I pamposhturi i Prishtinës

Statistika: Ramiz Krasniqi nuk ka pësuar asnjëherë humbje në stadiumin e qytetit! Krasniqi ka 82 paraqitje me Prishtinën si trajner, ka fituar një Kupë dhe ka luajtur në një finale tjetër të humbur. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.908Z

LB: Jepi jetë Prishtinës

Lëvizja për Bashkim sot pasdite ka hapur fushatën zgjedhore për Komunën e Prishtinës. Në një atmosferë festive, me moton Jepi Jetë Prishtinës, kandidati për Kryetar të Komunës së PrishtinësValon Murati shpalosi programi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.139Z

Zhbllokohet rruga Prishtinë-Shkup

(E plotësuar) Është zhbllokuar rruga Prishtinë-Shkup. Pas një orë bllokimi të rrugës për shkak të një aksidenti në trafik, Indeksonline mëson se pas arritjes së policisë te vendi i aksidentit, tani rruga është b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.529Z

Zhbllokohet magjistralja Pejë-Prishtinë

(E plotësuar) Florije Ahmeti, zyrtare për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë, ka deklaruar për Indeksonline se, tani është zhbllokuar rruga magjistrale Pejë-Prishtinë dhe se trafiku është duke u zhvilluar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.179Z

Shpend Ahmeti: Prishtinë, të dua

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmet, ka reaguar pas deklaratës së ish- kryetarit të Prishtinës, Ismet Beqiri, në njëri nga emisionet në televizionet vendore, transmeton Indeksonline. Ai përmes një statusi në Facebook ka thënë se e don&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.430Z

AAK: Kaos në Prishtinë

Ramush Haradinaj ka filluar me kujdes të kritikojë qeverisjen qendrore dhe lokale. Në një tubim me qytetarët e Prishtinës, Kryetari i AAK'së nuk ka përmend emra, por ka thënë se partitë e tjera kanë ardhur në pushtet përmes mashtr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.296Z

EKOWEEK tani edhe në Prishtinë

Organizata joqeveritare ECOciety, në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës dhe Fakultetin e Ndërtimtarisë dhe Arkitekturës së Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” do të realizojnë një javë kushtuar arkitektur&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama