Rezultate te kerkimit per termin: +Prita

Total: 1645
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.503Z

"Prita", në pranga dy persona për drogë

Policia e Korçës ka arrestuar dy persona pasi akuzohen për prodhim të lëndëve narkotike. Në kuadër të operacionit "Prita", ditën e djeshme, u bë arrestimi i shtetasve Alket Zaimaj, 36 vjeç me banim në Tiranë dhe i O. Gj., 16 vjeç, me banim në Durrës. Sipas policisë, Zaimaj ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.054Z

Prita në Mogilë: Kapen 4 të dyshuarit e vrasjes në autobus

Katër të arrestuarit Klejdi Tringa, 20 vjeç, lindur në Tepelenë e banues në Memaliaj, i cili dyshohet se ka transportuar grabitësit me makinën e tij dhe u siguronte lëndë narkotike Gentian Beqiraj, 29 vjeç, lindur e banues në Memaliaj, i cili mendohet se nuk ka marrë pjesë në grabit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.341Z

Droge Prita kap dy persona

PUBLICITET Korce 2 tetor 2015 NOAal- Dy persona jane vene ne prangat e policise se Korces ne kuader te operacionit te koduar Pritabr br Gjate dites se djeshme u be arrestimi i 36- vjecarit Alket Zaimaj me banim ne Tirane dhe 16- vjecari OGj me banim ne Durresbr br Zaimaj ishte s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.320Z

Ambasadori i Rusisë: Vendimin për armët kimike e prita me mirëkuptim, dëshmuat pjekuri

Ambasadori i Rusisë, Leonid Abramov, vlerëson vendimin e Shqipërisë për armët kimike. “Përsa i përket çështjes së vendimit të komunikuar nga Kryeministri, Edi Rama për pamundësinë e pranimit të armëve kimike siriane, unë këtë e shoh si shenjë të pjekurisë politike të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.395Z

Neritan Ceka: E prita Ramën si kryeministri i ardhshëm, nuk folëm për veshin

Ambasadori shqiptar në Itali, Neritan Ceka, ka shoqëruar kryeministrin e ardhshëm, Edi Rama, në takimet që ka zhvilluar në Itali, pavarësisht se pak kohë mes tyre pati një debat që lindi kur i biri i Cekës, pretendoi se ishte dhunuar nga Rama në Vjenë, në atë që njih

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.773Z

Admir Tafili: Prita 10 vjet shtetin, pastaj zbatova Kanunin

Unë do ti mbroj fëmijët deri në pikën e fundit të gjakut tim. Unë i kam thënë Entit të Emigracionit disa herë, nëse ata mendojnë të na kthejnë, atëherë unë e gjallë nuk kthehem. Të paktën të më mbajnë fëmijët jetimë. Unë me duart e mia nuk i çoj fëmijët afër plumbi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.605Z

Banorët ngrenë prita me fondet e tyre

Dibër Drini i Zi, 15 shtëpi të përmbytura në Gjoricë Prurjet e Drinit të Zi, vazhdojnë të mbeten në kuota maksimale, e për pasojë të paktën 15 shtëpi dhe rreth 10 hektarë tokë të fshati Gjoricë, në Bulqizës, vazhdojnë të jenë të përmbytura nga uji. Dalja e ujërave të Dri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama