Rezultate te kerkimit per termin: +Prmbarimit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

LSI kundr Prmbarimit

Gent(start)- Zvendskryetarja e Lvizjes Socialiste pr Integrim Brizida Gjikondi shprehu kundrshtin e ksaj force politike pr nj projektligj t paraqitur nga Ministria e Drejtsis, pr privatizimin e Shrbimit t Prmbarimit. Nj pr-ligj t till, Gjikondi i ka cilsuar si veprime agresive nga ana e qeveris n dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.180Z

Përmbarimi, sekuestrohen pasuritë e para të krimit

Duke filluar nga sot, pasurit mbi t cilat ka vendim gjykate se ato jan vendosur n mnyr t jashtligjshme do t sekuestrohen nga Prmbarimi. Ky sht apartamenti i par i sekuestruar n emr t ligjit antimafia. Punonjs t prmbarimit t Tirans, t shoqruar dhe nga efektiv t Komisaritatit t zons pran Tirans s Re,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.169Z

Linjat ndërqytetëse, konkurrim për transportin urban

Hapen procedurat pr t drejtn e veprimtaris s transportit t udhtarve n linjat ndrqytetse. Bashkia e Tirans do t bj przgjedhjen e operatorve, q do t fitojn t drejtn e ushtrimit t veprimtaris s transportit t udhtarve n linjat e rregullta ndrqytetse. Jan 14 linja q lidhin Tirann me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Dietat, gjykata u jep të drejtë policëve

Efektivt e Komisariatit t Rinasit fitojn gjyqin dhe shteti u detyrohet t’u kthej parat q nga 2008-a Ky vendim sht i vlefshm pr t gjith t transferuarit jasht qarkut Vendimi i qeveris pr t’i kthyer dietat policis ka ardhur pas nj sr faktorsh, q u jepnin t drejt efektivve t ksaj strukture.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama