Rezultate te kerkimit per termin: +Prmet

Total: 8
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.635Z

Remontet, OSSH: Ja zonat që do të jenë pa drita

Remontet n disa nnstacione n vend do t ln pa drita disa zona gjat javs n vijim. Nga data 9 n 13 gusht do t ket ndrprerje energjie nga ora 9:00-16:00 t pasdites n Tiran, Kruj, Kuks, Lushnj, Prmet e Gramsh. Gjithashtu, do t bhet remonti i dy nnstacioneve t vogla, stakimi i t cilave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.265Z

Kanabis në pyll, identifikohet dhe kapet kultivuesi 23-vjeçar

Prmet Ervin Bregasi u kap pran parcels dhe me nj arm pa leje n krah I gjenden 70 rrnj kanabis dhe nj arm gjahu pa leje, prangoset nj 23-vjear nga Prmeti. Burime zyrtare t policis lokale bjn t ditur se mngjesin e s premtes, rreth ors 04:00, agjentt e policis s Prmetit kan arrestuar Ervin Bregasin, 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Mbytet në Vjosë babai i dy fëmijëve

Prmet Nj 40-vjear nga fshati Rapcks sht mbytur n ujrat e lumit Vjos, njoftuan pasdite burime nga policia e Prmetit.Ilir Spahillari, babai i dy fmijve t mitur, sht hedhur n lum pr t’i shptuar vaps, por fatkeqsisht sht mbytur.“Ngjarja ka ndodhur rreth ors 16:30”, njofton policia lok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.429Z

Prmet, prplasje mes protestuesve dhe policis

Regjistrohen konfrontime mes protestuesve, mbështetës të Partisë Socialiste dhe forcave të policisë në Përmet. Sipas informacioneve të fundit, protestuesit, protestuesit të drejtuar nga deputetët Arta Dade dhe Et'hem Ruka kanë tentuar të bllokojnë rrugën, por janë penguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Policia bllokon 296 kg drog

Policia e Gjirokastrs, ka bllokuar natn e kaluar plot 296 kilogram drog e llojit marihuan. Aksioni i ndrmarr nga forcat policore n aksin nacional Gjirokastr Prmet, oi n ndalimin e sasis s drogs si dhe n arrestimin e nj 40-vjeari. Sasia e drogs, e gjetur n nj fugon i mbushur me banane vinte nga Lazar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Gjendet pas një dite kërkimesh trupi i 40-vjeçarit

Prmet Gjendet pas 24 orsh krkim trupi i 40-vjearit t mbytur nga fshati Rapcks i Rrethit t Prmetit. Viktima kishte humbur n ujrat e lumit Vjos dy dit m par, kur n gjendje t dehur ishte hedhur n uj nga nj lartsi e madhe. Ilmi Spahillari, babai i dy fmijve t mitur, sht gjetur rreth ors 13:00 t dits s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.817Z

Hidhet ne lume per ti shpetuar policise vihet ne pranga hajdutit te kishave

PRMET- Policia e Permetit ka arrestuar nje 33 vjecar te akuzuar per vjedhjen e kishes Shenmeria ne Permet dhe per nje sere grabitjesh te tjera. Sipas policise shtetasi Armen Muskonja lindur dhe banues ne qytetin e Beratit ka qene i denuar me pare me dy vjet burg per disa vjedhje banesash dhe te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama