Rezultate te kerkimit per termin: +Pro +Projektit

Total: 934
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.002Z

Ti themi lamtumire Piramides Kushtetuesja pro projektit Topalli

Edhe pse ka patur protesta te vazhdueshme edhe pse qytetaret e Tiranes deklarohen pro ruajtjes se saj pavaresisht partise per te cilen kane votuar Piramida do te prishet. Ne nje siperfaqe prej 38334 m2 bash mu aty ku sot ekziston qendra nderkombetare e kultures Pjeter Arbnori do te ndertohet Komplek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.281Z

Shoqata “Tirana” pro projektit të qeverisë

Shoqata “Tirana” përkrah projektin e qeverisë për Unazën e Madhe, ndërkohë që u kërkon qytetarëve ta shohin atë si një projekt që do t’i japë fund kaosit të trafikut, por edhe ndotjes së madhe të krijuar në kryeqytet. Kryetari i kësaj Shoqate, Sinan Tafaj, u shpreh se realizi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.163Z

Myslimanët pro projektit të bashkisë për varrezat 40-vjeçare

Myslimanët njësojnë qëndrimin e tyre me Bashkinë për varrezat murale. Kreu i komunitetit Haxhi Selim Muça në një prononcim për mediat ka sqaruar faktin se varrezat 40- vjeçare mund të bëhen pjesë e projektit të bashkis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.693Z

Meta në Durrës-Kukës, pro projektit të shumëdebatuar

Autori i Lajmit: red.Rruga Durrës-Kukës është një vepër madhështore. Kështu pohoi dje kreu i Lëvizjes Socialiste për integrim, Ilir Meta, gjatë vizitës që zhvilloi në rrugën Durrës-Kukës dhe pikërisht në aksin më të përfolur të saj, Rrëshen-Kalimash. Një ditë pas 1-vjetorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.222Z

Shoqata Tirana pro projektit te Unazes se Madhe

Shoqata "Tirana", përkrah projektin e qeverisë për unazën e madhe, ndërkohë që u kërkon qytetarëve ta shohin atë si një projekt që do ti japë fund, kaosit të trafikut, por edhe ndotjes së madhe të krijuar n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.001Z

Pro Credit, transfertat e parave brenda ditës

22/04/2005  Shkurtohet koha nga tre në një ditë dhe hiqet komisioni Në rast se do të transferosh para brenda Europës, ku Pro Credit ka degët e saj, mund të shkurtosh kohën nga tre ditë në 24 orë. Pro Credit Bank pas nënshkrimit të marrëveshjes me të gjitha degët e saj në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.731Z

Gallup International Shqiptaret pro Shqiperise etnike

TIRANEuml- Sipas sondazhit te Gallup International pjese e projektit Balkan Monitor shumica e shqiptareve ne Ballkan e mbeshtesin idene e bashkimit te trojeve te tyre ne nje Shqiperi te Madhe sic thekson Gallup InternationalSondazhi tregon se mbi 62 per qind e te anketuarve ne Shqiperi 81 per qind

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama