Rezultate te kerkimit per termin: +Problem

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.692Z

As problem teknik, as problem social, as problem politik

Nga Sami Neza Partia Socialiste shkallëzoi dje presionin ndaj qeverisë për shpërndarjen e kartave të identitetit falas, duke deklaruar bojkotimin e Parlamentit. Socialistët e aplikojnë fort presionin dhe e zotërojnë teknologjinë e tij në raste procesesh zgjedhore, sa herë që nuk jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.860Z

Milani, problem psikologjik

Massimiliano Allegri e ka komentuar humbjen e papritur të Milanit nga Atalanta në shtëpi të shtunën mbrëma, e dyta këtë sezon. Trajneri i Rossonerëve insiston se ekipi i tij ka problem me kokën. “Është një problem psikologjik, duhet të luajmë në një mënyrë tjetër. Lojtarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.994Z

Problem me alkool

"…Kur ai fillon të pijë, nuk di të ndalet. Ai ishte mësuar të kontrollojë veten, por problemi është kthyer…" Sjellja e Adrianos jashtë fushës është kthyer në fokus të klubit brazilian Flamengo. Nënkry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.935Z

Gjukanovic: Asnjë problem me Kosovën

Kryeministri malazez Milo Gjukanovic ka deklaruar se mes vendit të tij dhe Kosovës nuk ka asnjë problem kufitar. “Nuk ka asnjë problem në kufirin me Kosovën”, ka theksuar Gjukanovic, duke përgënjeshtruar lajmet e publikuara në disa media që flisnin për një kontes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.231Z

“Hakmarrja,problem evropian”

 DURRES - Hakmarrja nuk është vetëm histori e malësive shqiptare, por një problem evropian dhe botëror. Nisur nga kjo logjikë e bashkëproducentes franceze të filmit shqiptar “Gjallë!”, Marie Balducchi, prodhimi prej 90 minutash kinemaje është tejet aktual. “Histori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.049Z

Svoboda Kriza problem europian

Johanes Svoboda, një ndër liderët e grupit socialist dhe demokrat në Parlamentin Europian e cilëson krizën si një problem jo vetëm shqiptar, por europian. Në një intervistë për Deutche Welle, Svoboda shprehet se vendi ka b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.446Z

Kalo: Në spitale, problem higjena

Infeksionet spitalore vazhdojne te mbeten nje problem edhe ne vendin tone. Por shqetësimi me i madh, vihet re ne shërbimet e kirurgjise, ku keto infeksione zene nje perqindje te larte, duke shtuar dyfish rrezikun per humbjen e jetes. Keshtu shprehet Isuf Kalo, drejtori i qendres kombetare, te c

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama