Rezultate te kerkimit per termin: +Problematikat

Total: 4164
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.536Z

Basha mbledh deputetët: Evidentoni problematikat e zonave

Kreu i PD, Lulzim Basha ka mbledhur sot në mbrëmje grupin parlamentar. Mbledhja e sotme ka qenë një mbledhje rutinë pasi dita e nesërme është pushim. Mësohet se Basha i ka kërkuar deputetëve që të evidentojnë të gjitha problematikat që kanë zonat e tyre, për ti prezantuar në buxhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.454Z

Shqipja standarte dhe problematikat e saj

Gjuha shqipe standarti i saj problematikat e tij dhe a ka nevoje ky standard per ndryshime ishin temat e diskutimit qe mblodhi ne panelin e Top Show gjuhetare e publiciste nga te gjitha trevat shqiptare. Profesori Emil Lafe nje nder delegatet e Kongresit te Drejteshkrimit te Gjuhes Shqipe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.454Z

Shqipja standarde dhe problematikat e saj

Gjuha shqipe standardi i saj problematikat e tij dhe a ka nevoje ky standard per ndryshime ishin temat e diskutimit qe mblodhi ne panelin e Top Show gjuhetare e publiciste nga te gjitha trevat shqiptare. Profesori Emil Lafe nje nder delegatet e Kongresit te Drejteshkrimit te Gjuhes Shqipe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.925Z

Idrizi: Data 16 korrik për zgjedhjet ezauron problematikat e opozitës

Kreu i Partisë për Drejtësi dhe Integrim, Shpëtim Idrizi tha se paketa McAllister është e plotë dhe se data 16 korrik për zhvillimin e zgjedhjeve është një datë që mund të ezaurojë problematikat që paraqet opozita. Idrizi: PDIU i qëndron faktit që paketa McAllister është një pak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.747Z

Totozani: Raporti i DASH-it real, problematikat prioritet pune për ne

Tiranë- Avokati i Popullit ka reguar sot mbi raportin e Deparatmetit Amerikan të Shtetit mbi të drejtat e njeriut, duke u shprehur se aty pasqyrohej reliteti i situatës në vend. Në një deklaratë për mediat, zëdhënësja e këtij institucioni Elona Demollari u shpreh se raporti me të drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.833Z

Çmimi i lartë i naftës e ujitja, problematikat e fermerëve lushnjarë

Lushnjë- Sekretari për programin në PS Ilir Beqja është ndalur në qytetin e Lushnjës në një takim me fermerët e komunës së Fiersheganit. Tryeza e diskutimit ka patur në qendër të vëmendjes problematikat me të cilat përballen fermerët në prodhimin e kulturës së pjeshkës, e njoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.628Z

Infermierët ngrenë sot problematikat në Konferencën e tyre Kombëtare

Sot zhvillohet Konferenca Kombëtare e Infermierëve, e para me përmasa të mëdha, në të cilën do të paraqiten dhe shqyrtohen problematikat që kanë realisht infermierët në punën e tyre të përditshme. Një rol të madh për organizimin e këtij aktiviteti të gjerë ka Urdhri i Infermier

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama