Rezultate te kerkimit per termin: +Procesi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.769Z

Procesi

Tirane - Ne Gjykaten e Krimeve te Renda u zhvillua dje procesi gjyqesor ne ngarkim te dy vellezerve nga Kukesi, Qamil dhe Abedin Rexha, te cilet akuzohen per rrembimin dhe vrasjen e mjekut Behar Kastrati ne korrik te vitit 2005 ne Kukes. Gjate seances se djeshme, trupi gjykues degjoi deshmitaret e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.826Z

Privatizimet, fillon procesi

nertila mahoProcesi i privatizimit për asetet publike me përjashtim të digave, shkollave dhe spitaleve ka filluar intensivisht. Ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës Dritan Prifti në një konferencë për shtyp bëri të ditur se pranë kësaj ministrie është ngritur një grup pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.716Z

Ngec procesi i

Leonard Bakillari TIRANE - Ngec ne nje pike kritike procesi gjyqesor ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.851Z

Vlore, vazhdon procesi

Ne shumicen e qendrave te votimit te rrethit te Vlores procesi po ecen normalisht, pas problemeve teknike te mengjesit per perdorimin e bojes ndaj votuesve te pare. Vetem ne 3 qendra votimi te qytetit te Vlores procesi u bllokua per 3 ore per shkak te disa mungesave ne listat zgjedhore.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.686Z

Maqedoni, përfundon procesi i votimit, OSBE: Procesi pa incidente

SHKUP- Në Maqedoni sot 1 821 122 qytetarë me të drejtë vote janë thirrur për të votuar për përbërjen e re parlamentare. Votuesit duhet të zgjedhin 123 deputetët e Kuvendit republikan nga gjithsej 679 kandidatë të 18 subjekteve politike që garojnë në zgjedhje. Kutitë e votimit u hap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.851Z

Tropoje, vijon procesi i votimit

Procesi i votimit po vazhdon edhe Tropoje ku deri tani nuk ka patur probleme serioze dhe ne pergjithesi procesi ka vazhduar normalisht. Deri ne ora 14:00 ne rrethin e Tropojes kane votuar 45 % e votuesve, njofton Komisioni Zonal i Adminsitrimit Zgjedhor per rrethin e Tropojes. Zyrtare te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.170Z

Procesi "Capja", shtyhet gjykimi

Elbasan - Procesi gjyqesor ne ngarkim te 33-vjecarit Butrint (Armand) Hasanit eshte shtyre dje ne Gjykaten e Rrethit te Elbasanit, pas arrestimit te tij tri dite me pare. Ndersa ai po gjykohej ne mungese se bashku me Ardian Meten per vrasjen e Sokol Capjes, duket se kapja e tij ka bere qe te ndrysho

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama