Rezultate te kerkimit per termin: +Programin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.758Z

Meta Votoni programin tone programin e punesimit

Programi i LSI eshte program i punesimit te shqiptareve ndaj duhet votuar tha kreu i kesaj force politike Ilir Meta. Ai shtoi se e majta do te vije ne pushtet per te rivene ne pune Shqipërinë. “Ne duhet të fitojmë që Elbasani të vihet në punë dhe gjith&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.099Z

PS prezanton programin

PS prezanton programin E enjte 04 Prill 2013 2315 PS prezanton programinPartia socialiste ka prezantuar nje pjese te programit te saj ne qytetin bregdetar te Durresit Lideri socialist Edi Rama eshte ndalur tek bashkimi kombetare i shqiptareve nje nisem kjo e cila nuk ka gjetur zbatim deri me tan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.032Z

PS prezanton sot programin

Tiranë - Partia Socialiste do të zhvillojë sot në mesditë Konferencën Kombëtare ku do të prezantojë programin e saj politik. Kryetari i PS-së, Edi Rama, deklaron se ky program është fryt i qindra takimeve dhe tryezave me shtresa të ndryshme të shoqërisë. “Këtu përfundon një p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.378Z

Veliaj prezanton programin

brbrKandidati i majte per bashkine e kryeqytetit ne zgjedhjet e 21 qershorit Erion Veliaj  ka zgjedhur Qytetin  Studenti  per te  prezantuar programin e tij per Tiranen Veliaj tha se nje grup vullnetaresh kane punuar per nje muaj ne cdo cep te kryeqytetit per konstatimin nga afer te 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.308Z

BDI prezanton programin

BDI prezanton programin E hene 11 Mars 2013 1326 Bashkimi Demokratik per Integrim Partia shqiptare Bashkimi Demokratik per Integrim ka prezantuar programin parazgjedhor me projektet qe parashikohen te realizohen nga kandidatet per kryetare Komunash te kesaj force Zevendes kryeministri per eshtje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.967Z

Kodheli: Taksat, PDna kopjon programin

TIRANE - Opozita akuzon qeverinë se po kopjon programin e saj elektoral në nismat e fundit të propozuara nga Berisha, atë për heqjen e TVSH në bujqësi e përjashtimin 3 vjet nga taksat për çdo të punësuar. “Kryeministri po kopjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.321Z

Rama Shperndani programin

Nga mbledhja e grupit parlamentar socialist Edi Rama ka kërkuar nga deputetët e opozitës te intensifikojnë takimet në bazë për të përcuar programin për një Rilindje Shqiptare, njëkohësisht shtimin e prezencës së tyre ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama