Rezultate te kerkimit per termin: +Projektit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.832Z

Cana, pjesë e projektit të Lazios

Në Lazio po has vështirësi të gjejë vend në formacionin e parë, por po konfirmohet si një alternativë ideale për ekipin Biancocelesti. Mirëpo, Lorik Cana konsiderohet si një lojtar i rëndësishëm i projektit të Lazios. “Cana është një lojtar i madh dhe jo rastësisht është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.163Z

Kuvendi i ri detajet e projektit

Kryetari i Kuvendit vetem banim te perkohshem ne kompleksin e ri. Kuvendi u pergjigjet studiove pjesemarrese ne gare Kryetari i Parlamentit do te banoje vetem perkohesisht ne apartamentin qe do te ngrihet per te brenda kompleksit te ri parlamentar. Ndryshon ne kete menyre ideja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.932Z

BB: I paqartë fati i projektit të Jugut

Fati i projektit prej 38 milionë dollarësh që duhej të sillte një "Menaxhim të integruar të zhvillimit të bregdetit të Jugut" në Shqipëri është i paqartë. Zyrtarë të Bankës Botërore kanë bërë të ditur se projekti është pezulluar që në 9 janar dhe se fati i tij do të shqyrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.503Z

Presidenti pershendet perzgjedhjen e projektit TAP

Kreu i shtetit, Bujar Nishani ka përshëndetur përzgjedhjen e projektit TAP.  “Fakti se Projekti i Gazsjellësit Trans-Adriatik është preferuar nga Konsorciumi i Shah Denis 2 për transportimin e gazit nga Azerbajxhani në Evropë, përbën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.054Z

Banka Botërore:Pranojmë gabimet rreth projektit në bregdet

Drejtuesit më të lartë të Bankës Botërore pranuan se janë bërë gabime serioze lidhur me një projekt për zhvillimin e një zone bregdetare në Shqipëri dhe thanë se Banka po lëviz me shpejtësi për të përmirësuar procedurat dhe ndihmuar familjet në fshatin Jalë, shtëpitë e të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.748Z

Sheshi 'Skënderbej', prokuroria nis hetimet për devijimet e projektit

TIRANË- Ndryshimi i projek tit të ndërtimit të sheshit "Skënderbej", në Tiranë është bërë objekt hetimesh nga Njësia e Specializuar Task Forcë pranë Prokurorisë së Tiranës. Burime pranë organit të akuzës bënë të ditur se kanë nisur hetimet mbi bazën e një kallëzimi të bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.507Z

Devijimi i projektit te BB-se ne Jale

Dyshimet se projekti i Bankes Boterore per menaxhimin e bregdetit jugor te Shqiperise eshte perdorur per interesa te ngushta pritet te marrin te tjera permasa pas publikimit te nje raporti investigimi te autorizuar nga vete Banka Boterore posacerisht per kete ceshtje. Top Channel ka mund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama