Rezultate te kerkimit per termin: +Prokuroris +Pran +Gjykats

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Alibeaj thirrje KLD-s

Peshkopi (start)- Ministri i Drejtsis Enkelejd Alibeaj, i pranishm n mbledhjen e Kshillit t Lart t Drejtsis, q ka zhvilluar sot punimet n qytetin e Peshkopis, ka shprehur mbshtetjen e tij pr krkesn e Prokuroris s Prgjithshme pr heqjen e imunitetit t gjyqtarit t Gjykats s Rrethit Mat, Vesel Bako.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.745Z

Generals Electrics, Olldashi padit ish-ministrin Spartak Poçi

Gjoba 12 milionë euro ndaj qeverisë shqiptare, Olldashi fajëson Poçin Rreth 8 vite m par nj kontrat me kompanin amerikane Generals Electrics parashikonte modernizimin e hekurudhs Tiran-Durrs, por moszbatimi i saj i ka sjell shtetit shqiptar nj gjob prej 12 milion euro. Qeveri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Efektivi i Fushë-Krujës, i dyshuar si informator i grupit

Hetimet Prokuroria tha n at koh se nj polic ishte i implikuar n kt rrjet Grupi i goditur m 22 prill 2010 pr trafik droge dyshohet se kishte “bler” nj punonjs policie q t’i ruante n aktivitetin e tyre. Bhet fjal pr nj efektiv t Komisariatit t Policis s Krujs, i cili sht prgjuar gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.000Z

I dehuri qëllon gjatë gjithë natës me armë zjarri, arrestohet

Policia e Pukës ka vënë në pranga një person i cili ka terrorizuar banorët duke qëlluar më armë zjarri gjatë gjithë teksa ishte në gjendje të dehur. Burime nga policia lokale bëjnë me dije e është arrestuar shtetasi N.P të cilit i është sekuestruar një armë e zjarrit “Kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.744Z

Berisha apel Ramës: Jepi fund grevës, prano 3 alternativat

Berisha, në grup: Rama të pranojë Venecian ose komisionin Kryeministri Sali Berisha krkoi dje nga kryesocialisti Edi Rama nj gjykim t ftoht pr t’i dhn fund grevs s uris, duke i dhn atij t drejtn e zgjedhjes s nj prej tri alternativave t propozuara edhe nga Brukseli. N mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.998Z

I dehuri terrorizon Pukën, rrëmben kallashin dhe qëllon në ajër gjithë natën

 Një 66-vjeçar nga fshati Shkozë, në Pukë është vënë në pranga ditën e sotme, pasi akuzohet për Prishje të qetësisë publike. Nikoll Prendi, në gjendje të dehur, ka marrë një armë zjarri kallashknikov mbrëmjem e djeshme, dhe gjatë gjithë natës ka qëlluar në ajër, duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:30.999Z

Pukë, i dehuri terrorizon fshatin, arrestohet pas 4 orësh rrethim

Një 40 vjeçar ka terrorizuar banorët e e fshatit pasi gjatë gjithë natës kishte qëlluar me kallashnikov në ajër. As mbërritja e policisë së Pukës dhe e FNSh-së nuk e ka ndalur. Aksioni: Një telefonatë e mbërritur në Sallën e Komandimit të Komisariatit të Policisë Pukë, rreth o

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama