Rezultate te kerkimit per termin: +Prokurorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.581Z

Këshilli: Hetim prokurorit të Kurbinit

 Trazhgim SokolajKëshilli i prokurorisë shtyu dje përsëri vendimmarrjen lidhur me procedimin disiplinor të Prokurorit të Kurbinit, Tom Deda. Kësaj here shkak nuk ka qenë mosparaqitja e prokurorit në Këshill, siç ndodhi në mbledhjen e kaluar, por vendimi për të verifikuar dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.570Z

Procedim disiplinor prokurorit të Laçit

Këshilli i Prokurorisë vendos fillimin e procedimit disiplinor për prokurorin Tom Dedaj. Gjatë mbledhjes së djeshme është rënë dakord me shumicë votash që prokurori në fjalë t‘i nënshtrohet një verifikimi të të gjithë dosjes së tij të përpiluar nga grupi i kontrollit nën akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.364Z

Topi dekreton shkarkimin e prokurorit Dritan Gripshi

Tirane- Presidenti i Republikes, Bamir Topi ka dekretuar dje shkarkimin nga detyra te prokurorit Dritan Gripshit, me detyre prokuror ne Prokurorine e Rrethit Gjyqesor Berat. Shkarkimi i tij u be me motivacionin “per shkelje qe diskreditojne rende figuren e prokurorit”. Dekretimi erdhi pas propo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.466Z

Zhvillohet ceremonia mortore e prokurorit Xhevat Hana

Te aferm miq kolege personalitete te shumta i kane dhene sot lamtumiren e fundit prokurorit Xhevat Hana i cili u nda nga jeta disa dite me pare pas nje semundjeje te rende. Homazhet jane mbajtur ne ambientet e Qendres Kulturore te Ushtrise dhe me pas trupi i pajete i prokurorit Hana eshte percjell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.197Z

Përgjimi për korrupsion, tre vjet burg prokurorit Mulkurti

26/01/2011  Gjykata njeh si provë përgjimin privat. Dënim me 6 muaj për avokatin Ndreca TIRANE- Ish- prokurori i Kavajës, Musa Mulkurti, që u kap “mat” duke i marrë një qytetari para në këmbim të uljes së dënimit, është shpallur fajtor nga gjykata e Tiranës duke u dënu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.065Z

Prangoset grabitesi i makines se prokurorit

Shërbimet e Komisariatit numër 3 të Policisë së Tiranës brenda një jave kanë zbuluar vjedhjet e dy automjeteve, njëra prej të cilave i përkiste prokurorit, Bilbil Mete.  Rasti më i fundit është ai i automjetit tip fuoristrad&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.622Z

"Sefgjini", kërcënohet gruaja e prokurorit

  Prokurori që çoi në gjykatë kreun e Tatimeve dhe bashkëshortja e tij denoncojnë kërcënimet. Merren në mbrojtje nga policia TIRANË- Pa kaluar 10 ditë nga kërcënimi që Arben Sefgjini i bëri në sallën e gjyqit, prokurori i dosjes së Remzi Hoxhës, Xhevat Hana, pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama