Rezultate te kerkimit per termin: +Promovik

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.391Z

Riparimi i defektit të dimrit, lë banorët pa ujë në verë

Berat Ndrprerja e ujit t pijshm do t vazhdoj deri n fund t javs Tashm qytetart e Beratit do t prballen me mungesn e ujit t pijshm, pasi riparimi i defektit n tubacionin e Bogovs gjat rrshqitjeve t stins s dimrit kaq ata t ngelen pa uj t pijshm. Q prej dits s hn, qytetart i jan drejtuar dyqaneve pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.386Z

Riparimi i defektit të dimrit, lë banorët pa ujë të pijshëm në verë

25/08/2010 Probleme për bizneset, banorët dhe sidomos besimtarët mysliman të cilët agjërojnë BERAT- Tashmë qytetarët e Beratit do të përballen me mungesën e ujit të pijshëm, pasi riparimi i defektit në tubacionin e Bogovës gjatë rrëshqitjeve të stinës së dimrit ka bërë që qy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama