Rezultate te kerkimit per termin: +Promovimi

Total: 3207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.425Z

Etno promovimi

Është hapur mbrëmjen e së shtunës, në fshatin Kukaj të Prishtinës, edicioni i dytë i Festivalit të arteve dhe kulturës tradicionale ‘EtnoFest’, i cili sivjet është zgjeruar edhe me promovimin e prodhimtarisë bujqësore.Prodhime vendore, ushqime tradicionale dhe aktivitete të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.278Z

Behet promovimi i monografise Shkolla Shqipe ne Suedi

Malmoe 4 Tetor 2011 NOA - Monografia Shkolla Shqipe ne Suedi i autorit Ramadan Reshitaj ka dale nga shtypi dhe tashme eshte ne duart e lexuesve. Promovimi i ketij libri ne Suedi do te behet ne Angelholm. Fjalen e rastit mbi monografine Shkolla Shqipe ne Suedi do ta mbaje Qerim Kryeziu. Ne kete ngja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.332Z

Promovimi i Enver HoxhaBerisha Islamit Hajde ne PD

Te tjera rreth shkrimit FOTO - Promovimi i librit Enver Hoxha Ne ambientet e galerise se arteve gjate pasdites se sotme eshte zhvilluar promovimi i librit te fundit te Blendi Fevziut Enver Hoxha. Promovimi u zhvillua mes personazheve te njohur te spektaklit dhe politikes. Mes te ftuarve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.403Z

Promovimi i produkteve ldquoMade in Albaniardquo

Ministri i Mirëqënies Sociale dhe Rinisë, Erion Veliaj, në kuadër të promovimit  të produkteve “Made in Albania”, është ndalur në një fabrikë mielli në Fier. Veliaj ka theksuar se ky biznes vendas, ku aktuali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.410Z

Promovimi i Shqipërisë turistike/Bushati-Gjermeni memorandum bashkëpunimi

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati dhe ministrja e Zhvillimit Urban dhe Turizmit Eglantina Gjermeni nënshkruajnë memorandumin e bashkëpunimit për promovimin e Shqipërinë turistike, në të gjitha përfaqësitë diplomatike dhe konsullore të Shqipërisë nëpër botë. Përmes këtij memora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.742Z

Shtyhet promovimi i monografisë së Simon Shirokës

Krijimtaria artistike e Simon Shirokës është përmbledhur në një monografi të titulluar "Monografia e Simon Shirokës". Promovimi i këtij libri ishe paraparë të bëhej në "Ellie coffee, wine and store", të enjten, më 3 shtator, (sot) me fillim nga ora 18:00, por, për shkak të probleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.078Z

Bumçi: Vëmendje promovimi i zonave turistike

Promovimi i zonave turistike do të jetë një prej pikave që do ti kushtohet më tepër vëmendje në strategjinë e re të turizmit 2013-2020. Në një takim me përfaqësues të pushtetit vendor ministri i Turizmit, Kulturës, Rini

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama