Rezultate te kerkimit per termin: +Propozimet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.163Z

Propozimet e Dhomes se Tregtise

Propozimet e Dhomes se Tregtise E premte 22 Shkurt 2013 1642 Propozimet e Dhomes se Tregtise Shoqatat e biznesit nuk do te pranojne me pakte me partite politike te cilat nuk perfshijne ne programin e tyre nje pakete kerkesash te hartuara ne bashkepunim me te gjithe perfaqesuesit e sipermarrjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:43.974Z

Propozimet e BE-së për Greqinë

Komisioni Evropian, publikoi propozimet e fundit të bëra nga kreditorët para se Greqia të ndërpriste bisedimet me ta. Propozimet për masat fiskale përfshinin uljen e shpenzimeve tavan për ushtrinë, reformimin e tatimit mbi të ardhurat dhe rritjen e taksës mbi korporatat nga 26 në 28 pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.875Z

Shqipëri: Debate për propozimet e socialistëve

Në Shqipëri konferenca e kryetarëve te grupeve parlamentare, e mbledhur sot për të diskutuar propozimet e Partisë Socialiste lidhur me hetimin e zgjedhjeve të qershort 2009 vendosi që ato t'i nënshtrohen diskutimeve në seancën e 18 marsit. Palët patën debate lidhur me përmbajtjen e nis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.674Z

Eurogrupi diskuton sot propozimet greke

0 brbr SSSAbrASS brbrEurogrupi mblidhet sot per te diskutuar mbi propozimet greke pas refuzimit te planit te kreditoreve ne referendumin e se dielesbrbr brbrVendi ndodhet ne nje situate te veshtire ku ekonomia dhe sistemi bankar jane asfiksuar si pasoje e mungeses se likuiditetit ne bankabrbr brbrN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.286Z

Palestinezët hedhin poshtë propozimet izraelite

Palestinezët kanë refuzuar propozimet e Izraelit duke i cilësuar ato si të pamjaftueshme për ringjalljen e bisedimeve të paqes. I dërguari i kryeministrit izraelit, Benjamin Netanjahu, i ka dorëzuar letrën e propozimeve presidentit palestinez, Mahmud Aba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.347Z

Reforma zgjedhoreHysi Ja propozimet

Te tjera rreth shkrimit PDF - Cfare propozojne partite TIRANE - Reforma zgjedhore pritet te startoje kete vit me mbledhjen e pare te Komisionit ad hock te ngritur per kete qellim per te diskutuar ne lidhje me draftin qe do te paraqesin ekspertet e te dyja paleve.Anetarja e ketij komision

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.614Z

Halimi: Propozimet e mazhorancës  për drejtësinë, antikushtetuese

Të tjera rreth shkrimit Statusi i plotë i deputeti të PD, Halimi për propozimet e qeverisë për reformën në sistemin e drejtësisë TIRANË - Deputeti i Partisë Demokratike, Eduard Halimi ka reaguar përmes rrjetit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama