Rezultate te kerkimit per termin: +Protestat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.862Z

Opozita, rikthehen protestat

 Aristir LumeziOpozita do të fillojë sërish protestat. “Hap kutitë ose zgjedhje të parakohshme” pritet të jetë lajtmotivi i protestave të janarit, që do të organizojë opozita e bashkuar. Këtë javë do të mblidhet tryeza e kryetarëve të partive opozitare, të majta dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.063Z

Anulohen protestat e studentëve

Tetovë - Universiteti Shtetëror i Tetovës të enjten ka anuluar protestat e paralajmruara. Edhe pse protestat u paralajmëruan përmes një konference, anulimi i tyre është bërë vetëm përmes një njoftimi me të cilin kjo organizatë studentore ka njoftuar se i anulon protestat “për shka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.110Z

Protestat përfundojnë pa incidente

Nga Express më 04 shkurt 2011 në ora 16:40 (E plotësuar) Mijëra qytetarë kanë marrë pjesë në protestat e thirrura nga opozita nëpër rrugët kryesore të Tiranës, Vlorës, Korçës e Lezhës, të cilat kanë përfunduar të qeta dhe pa incidente, pak para orës 16.00. Protestuesit me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.413Z

Ndertuesit: Protestat kane ndikim negativ

Ndertuesit i kane quajtur protestat e organizuara nga partite politike, si indikator negativ ne ekonomine e vendit, pasi ndikojne ne menyre direkte te biznesi. Sipas zv/drejtorit te Shoqates se Ndertuesve, Ilir Hebovija, ne nje vend ku protestat jane te shpeshta, ben qe shume investitore te jene me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.594Z

Vijojnë protestat e furgonëve

Drejtuesit e furgonëve 8+1 në Korçë vazhdojnë protestat duke shënuar ditën e 11 të tyre. Pas apeleve të vazhdueshme për plotësimin e kërkesave të tyre, dhjetëra drejtues të mjeteve nga Korça, Pogradeci dhe Bilishti kanë bllokuar njërin krah të rrugës nacionale Korçë-Pogradec, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.367Z

Deputetët, grafik për protestat

Axhenda Deputetët e Partisë Socialiste janë angazhuar të gjithë për të organizuar protestat në kuadër të aksionit opozitar. Secili nga ligjvënësit e selisë rozë është përfshirë në një grafik pune për realizimin e të cilit duhet edhe të japin llogari. Burimet sqaruan se protes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.071Z

Libi, vijojnë protestat ne shesh

Se paku 24 persona kane humbur jetën ne protestat e ditëve te fundit ne Libi. Sipas organizatës ?Human Right Watch?, protestat ne te ashtuquajturën ?Dita e zemërimit? do te vazhdojnë edhe për ditët ne vijim. Ndërkaq sot pritet ti jepet lamtumira e fundit edhe viktimave te djeshme. Mijëra

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama