Rezultate te kerkimit per termin: +Prshtatshmria

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.437Z

Librat jashtëshkollorë, nis pasurimi i bibliotekave

MASH u kërkon botuesve të paraqesin librat për furnizimin e bibliotekave në gjithë vendin Ministria e Arsimit dhe e Shkencs ka hapur dje zyrtarisht konkursin pr librat jashtshkollor q do t pasurojn bibliotekat e shkollave nntvjeare dhe t mesme n vend. Sipas burimeve nga kjo m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.169Z

Linjat ndërqytetëse, konkurrim për transportin urban

Hapen procedurat pr t drejtn e veprimtaris s transportit t udhtarve n linjat ndrqytetse. Bashkia e Tirans do t bj przgjedhjen e operatorve, q do t fitojn t drejtn e ushtrimit t veprimtaris s transportit t udhtarve n linjat e rregullta ndrqytetse. Jan 14 linja q lidhin Tirann me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.990Z

Fullani: Sistemi bankar i sigurt

Guvernatori i Banks s Shqipris Ardia Fullani, gjat nj konference pr shtyp deklaroi se sistemi bankar shqiptar sht i kontrolluar dhe se nuk shfaqet asnj rrezik nga kriza e fundit financiare kryesisht n bankat amerikane dhe m pak n ato evropiane. Fullani siguroi se sistemi bankar shqiptar prballon rre

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama