Rezultate te kerkimit per termin: +Punimi

Total: 7462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.813Z

Mbrojtja civile, Franchini-Totozani firmosin Memorandium Bashkëpunimi

TIRANE-Firmoset memorandumi i bashkëpunimit mes Avokatit të Popullit Igli Totozani dhe Presidentes së Këshillit të Koordinimit të Mbrojtjes Civile të Italisë zonjës Lucia Franchini në prani dhe të ambasadorit italian në Tiranë, Massimo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.636Z

Thellohet bashkëpunimi Kosovë-Kroaci

Përfaqësues të Ministrisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural po qëndrojnë në Kroaci ku kanë nënshkruar një marrëveshje bashkëpunimi, e cila nëpërmjet Kroacisë mundëson të aplikojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:08.138Z

Kuçi: Bashkëpunimi rajonal parandalon krizat

Deri sa në të ardhmen vendet tona kanë prodhuar kriza, tani me anë të bashkëpunimeve, vende tona po punojnë për parandalimin e krizave, kështu tha Zëvendëskryeministri dhe Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot në hapjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.224Z

Rikthehet bashkëpunimi Fox-Bay

Aktorja Megan Fox do të bashkëpunojë sërish me regjisorin Michael Bay për të performuar në ripërshtatjen kinematografike të filmit vizatimor të viteve ’90, “Breshkat Ninxha”. Bashkëpunimi Fox-Bay ishte ndërprerë pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.315Z

Promovohet bashkëpunimi Adelina-One

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare Adelina Tahiri sot zyrtarizoi bashkëpunimin me kompaninë e telefonisë mobile në Maqedoni, One. Në mbledhjen ku ishin të pranishëm Adelina dhe përfaqësuesit i operatorit celularë One, zyrtarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.255Z

Të thellohet bashkëpunimi

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë Edi Rama në orët e mbrëmjet vizitoi edhe Lëvizjen Vetëvendosje ku u takua me kreun e saj Albin Kurtin. Takimi mes Ramës e Kurtit u diskutuan shumë çështjet ndër to edhe zhvillimi dhe fak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.474Z

Bashkëpunimi ekonomik, simbolik

Më gjithë vullnetin dhe gatishmërinë politike për krijimin e një tregu të përbashkët Kosovë – Shqipëri, marrëdhëniet ekonomike në mes këtyre dy shteteve mbeten simbolike apo karakterizohen vetëm nga shkëmbimet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama