Rezultate te kerkimit per termin: +Pushteti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.477Z

Pushteti ne depresion

Sot depresioni ne pushtetin e sotem eshte duke e kthyer permbys kohen e qytetareve dhe institucioneve shteterore. Dita-dites depresioni ndikon negativisht ne memorien e shtetit dhe qytetareve. Maqedonine e mundon kontesti i emrit kushtetues Shqiperine e mundon mungesa e transparences e nje polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.979Z

Shen Pushteti

Imer Mushkolaj Festa e Shen Valentinit iu takon me se shumti politikaneve. Ata jane te dashuruar shume bile ne pushtet privilegje para. Shen Valentini i sivjetme i gjeti ne kulmin e bisedimeve per ndarje pushteti. Arriten edhe marreveshje.  Dy muaj pas zgjedhjeve pas maratones se rivotimeve e rin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.358Z

Basha Pushteti real eshte pushteti i votes

Transmetuar me 18062014 - 0955 Kryetari i PD Lulzim Basha PUBLICITET Tropoje 18 qershor 2014 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha mori pjese ne kuvendet zgjedhore te Partise Demokratike ne Tropoje dhe Hasbr br Ne keto t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.243Z

PUSHTETI DHE IDIOTËT

ELIDOR MËHILLI Nuk është e lehtë të qeverisësh me idiotë. Përgjatë historisë së shkurtër të shtetit shqiptar, paradoksi ka qenë edhe ky: Nga njëra anë, pushtetarëve shqiptarë, autoritarë të pandreqshëm, u është dashur të rrethojnë veten me gjithfarë idiotësh. Nga ana tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:35.987Z

Arifi: Pushteti nuk mbahet me dhunë

Avni Arifi, nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka thënë se pushteti nuk mbahet me dhunë. Sipas tij, subjektet opozitare nuk kanë asnjë qëllim që të hynë në pushtet me anë të përdorimit të dhunës, transmeton "Zeri.info" "Është e vërtetë se në një vend që synon demokracin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.370Z

PS: Pushteti bashkëpunon me krimin

Partia Socialiste reagoi sot për vrasjen e katër policëve gjatë operacionit për arrestimin e të shumëkërkuarit, Dritan Dajti. Sipas PS-së, pushteti është i lidhur me krimin për të rimarrë me forcë në 28 qershor të drejtën për të sunduar, jo vetëm mbi vendin, por edhe mbi ligji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.436Z

Zeneli: Pushteti synon vetëm mbijetesën politike

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Dardanisë (LDD), Lulzim Zeneli, ka vlerësuar sot në një konferencë me gazetarë se pushteti aktual, koalicioni PDK – LDK, synim të vetëm e ka mbijetesën politike. “Sipas vlerësimit të LDD, pushteti aktual ka zgjedhur rrugën e cila qon vendin n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama