Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Deme +Shefit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.842Z

Sarande tritol makines se ish-shefit te krimeve

SARANDE-Nje sasi eksplozivi ka hedhur ne ere sot heret ne mengjes automjetin e ish-shefit te krimeve te Sarandes Ilir Zhupa. Ngjarja ndodhi sot rreth ores 0400 te paradites se sotme ne lagjen nr 4 te Sarandes kur automjeti tip Benz SR 1044 B ka shperthyer me fuqi te madhe duke shkaktuar panik ne zon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.443Z

Permbytjet Nis terheqja fshatrat e bllokuara dalin tarracat e shtepive

07/12/2010Banesat e 15 fshatrave te zhdukura teresisht nen uje Shkodra ende nen pushtetin permbytjeve organizimi per evakuime dhe shpetimin Uji sa vjen e terhiqet nga qyteti i Shkodres nderkohe qe ne zonat e permbytura te Nenshkodres largimi eshte ne nje mase te paperfillshme. Tejet problematike v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama