Rezultate te kerkimit per termin: +Qemal +Stafa

Total: 7263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.335Z

Qemal Stafa debon kombetaren

Gjithcka duket e menduar shume mire per perfaqesuesen kuqezi ne prag te ndeshjes eliminatore me Hungarine qe do te zhvillohet diten e shtune ne stadiumin kombetar “Qemal Stafa”. Lojtaret jane grumbulluar ne Durres ku kane filluar stervitjen nen drejtimin e trajnerit Haan me d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.693Z

Shqipëri-Luksemburg në “Qemal Stafa”

Federata Shqiptare e Futbollit dhe Drejtoria e Stadiumit kombëtar "Qemal Stafa" duket se kanë gjetur marrëveshjen për zhvillimin e ndeshjes kualifikuese per EURO 2008, Shqiperi-Luxemburg ne impantin kombetar te futbollit. Sekretari i Pergjithshem i FSHF-se, Z.Roland Mici është takuar drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.180Z

Milan yjesh ne Qemal Stafa

Ronaldinjo, Shevcenko, Nesta, Pirlo, Inzagi, Klarens Sedorf dhe kapiteni Paolo Maldini, keto yje te Milanit dhe te futbollit europian, do te zbresin ne “Qemal Stafa” me 14 tetor. Dy topat e arte, Ronaldinjo, Shevcenko, 3 kampionet e botes, Nesta, Pirlo, Inzagi, Klarens Sedorf dhe kapit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.182Z

Rama te Qemal Stafa: Tekste cilësore në shkolla

90-vjetori Kryeministri Edi Rama mori pjesë dje në ceremoninë e zhvilluar në kuadër të 90-vjetorit të gjimnazit Qemal Stafa në kryeqytet. Rama tha se më në fund, ky gjimnaz do të ketë mjedise moderne, duke shtuar se për herë të parë këtë vit, nxënësit do të mësojnë me tekste c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.425Z

Kombëtarja rikthehet në Qemal Stafa

Pas polemikave e mosmarrëveshjeve mes Federatës Shqiptare të Futbollit dhe drejtorisë së stadiumit kombëtar “Qemal Stafa” është arritur marrëveshja për rikthimin e ndeshjeve të përfaqësueses kuqezi në kryeqytet. Pak ditë më parë një mosmarrëveshje e kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.088Z

Qemal Stafa jashte funksionit

Mungesa e vendeve të parkimit për vite me radhë është shndërruar në një gangrenë për kryeqytetin, pasi jo vetëm ka ndikuar në rëndimin e trafikut, amortizimin e rrugëve, por edhe në shtimin e ndotjes si pasojë e sorollat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.283Z

FOTOT/ Pamjet e rralla: Kur ndërtohej Qemal Stafa

Stadiumi Qemal Stafa pritet të shembet dhe aty do të ndërtohet Arena Kombëtare. Vendimi ka shkaktuar shumë polemika. Kjo, duke qenë se Qemal Stafa konsiderohet si monument culture. Besnik Aliaj ka postuar disa foto të rralla kur ndërtohej ky stadium. Ai thotë se stadium nuk duhet të she

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama