Rezultate te kerkimit per termin: +Qen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.983Z

Delja lind qen!

Nga Express më 27 mars 2011 në ora 18:26 Një kinez këmbëngul se një nga delet e tij ka lindur një qen. Këlyshi ka gojën, hundën, sytë, putrat dhe bishtin të ngjashme me një qen, por i ngjan një deleje nga “gëzofi”. “Kur e pashë për herë të parë u tremba, sepse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.503Z

Një qen në shtëpi?

Fëmijët këmbëngulin, ndërsa prindërit refuzojnë. Të rritesh me një kafshë është avantazh, sepse “një qen i edukuar është tepër i lumtur”. Ja disa këshilla para se të vendosni të merrni në shtëpi një qen Të flasësh për qentë dhe fëmijët është padyshim një mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.925Z

Një qen i çmendur

Nga Enver Robelli Ta quani publikisht një politikan shqiptar «qen i çartur» ose «kalë beteje» vështirë se do të merret si kompliment. Ndryshe është në anglisht: «Mad Dog Mattis», «qeni i çartur Mattis», kështu e quajti presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, gjeneralin J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.236Z

Rita me qen

Nga Express më 10 maj 2011 në ora 11:42 Rita Ora duket se përpos muzikës, ka edhe një pasion tjetër - kafshët. Në një sesion të fundit të fotografive, këngëtarja kosovare, që është pjesë e labelit të Jay – Z dhe konsiderohet se do të bëjë “boom” me një album

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.540Z

Milaim Zeka: Kisha dashtë qen, edhe kali me qenë po jo Ernest Luma

Gazetari Milaim Zeka pas publikimit të listave me emrat e atyre që do të gjykohen nga Gjykata Speciale, është duke e vazhduar “luftën” me disa nga emrat e njohur të partive politike. Së fundi Zeka iu është kundërpërgjigjur ish-z

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.498Z

Histori me qen

Inaugurimi i Presidentit të ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Obama, ashtu siç edhe pritej, u shoqërua me një sërë lëvizjesh të së ashtuquajturës klasë politike shqiptare. Shumëkush shpejtoi, posaçërisht në hapësirën kohore mes zgjedhjes dhe inaugurimit, të bëjë dy gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.632Z

“Arben Malaj, hyri si qen e doli si qen nga greva e urisë”

Edi Rama deklaron nga lokali i Fidel YllitAjo që i bëri Arben Malaj me arratisjen nga çadra e ngujimit, është gjëja më e rëndë që i bëri Edi Ramës. Edi Rama, i cili as nuk ia kishte ndjerë shumë kur Arben Malaj ishte rreshtuar “përkohësisht” në krahun e Lëvizjes për Me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama