Rezultate te kerkimit per termin: +Qender

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.448Z

Olldashi: Toka ne qender, shteterore

Ministri Sokol Olldashi reagon pas perplasjes se policise se Rendit dhe asaj Bashkiake lidhur me vendimin e Ministrise se Transporteve per te mbushur dhe shnderruar ne lulishte nje grope ne qender te Tiranes, e cila sipas qeverise eshte prone publike dhe bashkia ka planifikuar aty te ndertoje nje pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.857Z

Sterbleva pa Qender Shendetesore

Edhe pse për rreth 4 muaj të vitit, komuna e Stërblevës, në rrethin e Librazhdit, qëndron e mbuluar nga dëbora, ajo nuk ka një Qendër Shëndetësore që të mbulojë nevojat e këtij komuniteti. Banorët thone se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.306Z

Stebleva pa Qender Shendetesore

Edhe pse për rreth 4 muaj të vitit, komuna e Stëblevës, në rrethin e Librazhdit, qëndron e mbuluar nga dëbora, ajo nuk ka një Qendër Shëndetësore që të mbulojë nevojat e këtij komuniteti. Banorët thone se g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.684Z

Bombe ne qender te Athines

brbrRikthehet paniku ne Greqi Nje bombe shpertheu jashte zyrave te federates greke te biznesit ne qender te kryeqytetit Athine duke shkaktuar deme materiale por jo viktima Edhe ndertesa e ambasades qipriote qe ndodhej prane saj dhe disa godina te tjera jane demtuar Bomba ishte vendosur ne nje cante

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.605Z

Shperthimi ne qender te qytetit

brbrMenjehere pas shperthimit te makines ne qender te Burrelitpolicia ka marre ne pyetje pronarin e mjetit Gazmir Dema Vete dema dyshon se shperthimi ka ardhur si pasoje e nje konflikti gjate nje koncertit festiv ne daten 31 korrik shkak I se ciles mesohet te kete qene fjalori banal qe ky preson ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.705Z

Bllokohet nje qender votimi ne Levan

Nje qender votimi ne Levan rezulton te jete e bllokuar prej disa oresh pasi votuesit jane te komunitetit rom dhe nuk dine shkrim e kendim. Per kete rast komisioneret e Partise Socialiste dhe te Partise Demokratike ndodhen ne konflikt pasi PS thote qe duhet te futen te votojne te ndihmuar nga dikush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.507Z

Biznesi, me qender panairesh

Se shpejti biznesi shqiptar do te kete nje qender te veten multifunksionale ku do te kete mundesi te organizoje aktivitete te ndryshme me standardet e te gjitha vendeve evropiane. Dje, ne Forumin e pare Ekonomik, te organizuar nga Dhoma e Tregtise dhe Industrise ne Tirane, ne kuader te celjes se pan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama