Rezultate te kerkimit per termin: +Qendrn

Total: 192
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.800Z

Alkoolistët, qendër në QSUT për të hequr vesin

Klinika hapi dyert dje pranë Spitalit Psikiatrik. Të dhënat: 2% e shqiptarëve, alkoolistë të varur Klinika mjeksore q trajton vartsit nga alkooli dhe ata q dshirojn t largohen nga ky ves ka hapur dyert dje pran Spitalit Psikiatrik n Qendrn Spitalore Universitare “Nn Te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.152Z

Suksesi n Afganistan i pashmangshm

Sekretari amerikan i mbrojtjes, Robert Gates, vizitoi sot komandn qendrore t NATO-s n Afganistan, duke ju thn oficerve se vendimi pr shtimin e numrit t ushtarve do t jet nj kthes n luftn tetvjeare kundr talebanve. Gates vizitoi qendrn operacionale t ISAF-it, duke theksuar se prmirsimi i kooperimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.425Z

Trafiku, 30 minuta për 1 kilometër rrugë

Bllokimi i lidhjeve t disa akseve kryesore rrugore me qendrn e Tirans, po e mban t paralizuar Tirann pr do dit. N nj dit t zakonshme, mijra qytetarve q lvizin me automjete, u duhen mbi 30 minuta pr t prshkuar afro 1 kilometr rrug, ndoshta edhe m tepr koh. N rrugn e Kavajs nuk gjetm trafik t dendur.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.769Z

Qendra e Foshnjës, Aty ku gjendet një strehë

M shum se 40 fmij t moshs nga 0 n 6 vje trajtohen prej vitesh n Qendrn e Foshnjs n Sauk t Tirans duke gjetur ktu nj streh t munguar. Sipas drejtoreshs s ksaj qendre Rudina Hoxha, ktu qendrojne kryesisht fmij q i prkasin dy kategorive. Fmij q jan braktisur q n maternitet dhe voglush t cilt jan ln n q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.347Z

Greqi, Bombë përpara Ministrisë së Kulturës

Nj lnd eksplozive ka shprthyer sot n mngjes para zyrs s Ministris greke t Kulturs n qendrn e Athins. Bomba ka shkaktuar vetm dme materiale n ndrtes dhe jo viktima. Deri m tani akti nuk sht marr prsipr nga askush.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.789Z

Bumçi: Rama, një menaxhues i keq për Tiranën

Pr demokratt, kryebashkiaku Edi Rama sht nj keqmenaxhues dhe si pasoj ka sjell probleme t shumta pr qytetart e Tirans, ku m i spikaturi sht ai i trafikut t kryeqytetit. Paaftsia dhe arroganca e kryebashkiakut Rama n drejtimin e bashkis m t madhe n vend, sht shkak i trafikut kaoti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.350Z

Fier, shprthim n qendrn e gazit, nj i vdekur

Një shpërthim ka ndodhur në një qendër të grumbullimit të gazit në fshatin Bubullimë te rrethit të Fierit, me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e disa të tjerëve. Mësohet se shtetasi Dhimo Gjeci, inxhinier avarish në kompaninë Albpetrol ka humbur jetën.Inform

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama