Rezultate te kerkimit per termin: +Qendr

Total: 9607
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.990Z

Policia bllokon qendrën

(E plotësuar) Operacionit po i prinë komandanti i stacionit policor Qendra në Prishtinë ndërsa në të po marrin pjesë edhe njësitet elite të Policisë së Kosovës. ----- Burimet e Indeksonline të afërta me operacionin kan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.039Z

Në Qendrën e Studentëve vendosen kamerat

Qendra e Studentëve e Universitetit të Prishtinës, ka vendosur kamerat për rritjen e sigurisë të studentëve si dhe rritjen e përgjegjshmërisë të punës së stafit. Projekti i cili ka kushtuar rreth 30 mijë euro është n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.598Z

Gjermani, koalicion i gjerë mes qendrës së djathtë e qendrës së majtë

GJERMANI-Një koalicion i gjerë është duke u krijuar mes qendrës së djathtë në Gjermani dhe partive të qendrës së majtë, pothuajse një muaj pas zgjedhjeve të përgjithshme të cilat nxorrën fituese partinë e kance

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.899Z

Poroshenko shkarkon shefin e qendrës së operacioneve antiterroriste

UKRAINE- Ndryshime në drejtimin e qendrës së operacioneve antiterroriste në shërbimin sekret të Ukrainës, që koordinon operacionet ushtarake kundër separatistëve proruse në lindje të vendit.Presidenti ukrainas, Petro Poroshenko emëroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.322Z

Plas skandali në Qendrën e Mjekësisë Urgjente

Shefi i Personelit dhe ndihmësdrejtori i Qendrës së Mjekësisë Urgjente,Ismet Arifi, i akuzon drejtorin e Drejtorisë për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale në Komunë, Valbon Krasniqi, dhe drejtorin e Qendrës së Mjekësisë Ur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.057Z

Gjermani: Hedhet eksploziv në qendrën e azilkërkuesve

Një person i paidentifikuar në Gjermaninë jugperëndimore ka hedhur në qendrën e azilkërkuesve një mjet eksploziv që ka dështuar të eksplodojë, ka njoftuar policia gjermane. Incidenti ndodhi gjatë natës në Villingen-Schwenning

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.626Z

Drejtori i Qendrës Korrektuese kishte harruar ta informojë gjyqtarin

EULEX-i sot ka shkuar gabimisht në një lokacion për ta arrestuar një person, mirëpo personi tashmë ishte duke e vuajtur dënimin. Krejt kjo ka ndodhur për shkak të mos komunikimit në mes institucioneve, ku drejtori i Qendrës Korrektuese kishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama