Rezultate te kerkimit per termin: +Qendra +Amerikane

Total: 2156
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.834Z

Në Tiranë hapet Qendra e Studimeve Shqiptaro-Amerikane

Në Tiranë është hapur Qendra e Studimeve Shqiptaro-Amerikane. Drejtori ekzekutiv i saj, Mal Berisha, thotë se kjo qendër po punon për organizimin e një simpoziumi shkencor për marrëdhëniet amerikano-shqiptare në shekullin 21. Qendra e re ka pergatitur edhe një lëndë të veçant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.408Z

Zbulohet qendra e droneve amerikane ndodhet ne Gjermani

0 brbr SSSAbrASS brbrZemra e teknologjise me te sofistikuar per programet e droneve te Shteteve te Bashkuara ndodhet ne Gjermanibrbr brbrKjo eshte mesuar prej nje investigimi te perbashket te faqes se webit The Intercept dhe revistes prestigjoze gjermane Der Shpigel qe citojne nje burim te nivelit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.158Z

Hapen tri qendra komunitare për të mbijetuarit e Gërdecit

Në këto qendra mund të trajtohen edhe personat me probleme mendore. Të gjitha mënyrat e trajtimit të personave me probleme mendore në këto qendra Emanuela Sako Për personat që kanë probleme me shëndetin mendor tashmë janë hapur disa linja trajtimi të veçanta në tri qendra komunitare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.358Z

Maqedoni, rivotimi nuk nis në tre qendra

      Rivotimi në Maqedoni, planifikuar të niste në 187 qendra, nisi pjesërisht. Mësohet se në tre qendra, në Reçiçë të Vogël të Tetovës nuk po zhivllohet votimi, pasi u vodh materiali zgjedhor. Policia pas njoftimit po heton ngjarjen. Të drejtën e vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.350Z

Bebet amerikane pushojne ne SPA

0 brbr brbrBebet amerikane bejne me shume qejf se edhe vete prinderit e tyre Kohet e fundit ne Texas jane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.214Z

Hapet ne Shqiperi Qendra e Sherbimit te Tatimpaguesve

Autoritetet shqiptare dhe diplomate amerikane peruruan sot Qendren e Sherbimit te Tatimpaguesve per Tiranen e cila pritet te trajtoje gjysmen e bizneseve te Shqiperise. Kjo qender sherbimi eshte vizituar dhe ka ndihmuar rreth 50 mije biznese ne tre muaj duke rritur transparencen dhe komunikimin mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.115Z

Durrës, Qendra e Licensimit takim me biznesin

Në dy muaj jetë Qendra Kombëtare e Licensimit në vendin tonë ka regjistruar 300 kërkesa nga biznesi dhe ka miratuar 260 prej tyre. Në Durrës, qendra ka zvilluar një takim me biznesin. DURRES- Në dy muaj jetë Qendra Kombëtare e Licensimit në vendin tonë ka regjistruar 300 kërkesa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama