Rezultate te kerkimit per termin: +Qershorit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.445Z

Arroganca e pas 23 qershorit

Nga Altin Ketro   Pothuajse çdo ditë, në shtypin shqiptar, do gjesh nga një titull që ka të bëjë me vendime të qeverisë në ikje të cilat merren në ngutje e sipër. Të tilla janë lejet koncesionare, transformim tokash nga fonde pyjore në zona karriere guri, tjet�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.597Z

Kurbani i 1 qershorit

Nga Dorina Hoxha   Festa e përvitshme e 1 Qershorit i dedikohet fëmijëve, asaj pjese të shoqërisë  që do të përbëjë të ardhmen e një vendi nesër, por që fatkeqësisht po vritet padrejtësisht, sot. Kujt nuk i zbutet zemërimi brenda vetes kur shikon një fytyrë fëmije? Kujt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.125Z

Fushata zgjedhore e 23 qershorit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka miratuar shpërndarjen e 65 milionë lekëve, si fondeve për partitë politike për fushatë elektorale në funksion të zgjedhjeve të 23 qershorit. Pjesën më të madhe të fondit do ta marrin dy partit&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.595Z

Rama Transformimi nis pas 21 qershorit

0 brbr SSSAbrASS brbrTeksa u ka kerkuar votat qytetareve te Mallakastres e Patosit per kandidatet e Aleances Europiane Kryesocialisti Rama iu thote te kuptojne rendesine qe ka sipas tij se nuk ka ndarje sa i takon kandidateve te PS dhe LSIbrbr brbrKreu i maxhorances ka shpjeguar dhe trasformimin qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.846Z

Festa e 1 Qershorit

As shiu i kësaj të diele nuk ka mundur të pengojë vogëlushët për të festuar ditën e tyre më të madhe, atë të 1 Qershorit. Të veshur ngjyra-ngjyra, ata kanë performuar në festën e tyre duke përcjell&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.260Z

Ditari i 23 Qershorit

Ditari i 23 Qershorit. Kështu e ka titulluar Alfred Peza librin e tij të parë që mesa duket do të shërbejë si kufiri ndarës ndërmjet fundit të karrierës si gazetar dhe fillimit të një tjetër karriere, asaj politike. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.627Z

Pronaret marrin parate brenda qershorit

Brenda 30 qershorit do te ndahet fondi prej 600 milion lekesh per kompesimin e ish-pronareve. Agjencia e Kthimit dhe Kompesimit te Pronave, po pergatit vendimin per ta derguar ne qeveri. Nderkohe qe eshte duke perfunduar dhe verifikimi i fondit fizik prej 17 mije hektaresh qe do te perdoret per komp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama