Rezultate te kerkimit per termin: +Qeverise

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.033Z

France riformatimi i qeverise

brbrTermet ne qeverine e Frances ndersa pritet nje riformatim i qeverise Kryeministri Manuel Valls ka paraqitur doreheqjen e tij te presidenti Fransua Holond Vendimi i kreut te qeverise erdhi pas debatit publik mes tij dhe Ministrit te Financave Arnaut Montebourg Ky i fundit gjate nje takimi me ane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.219Z

“ERT, korrupsion politik i qeverise”

“Qeveria kerkon kontroll mbi sektorin e telekomunikacionit per korrupsion politik dhe financiar”. Kjo ka qene akuza e radhes e ardhur nga selia roze, nje dite pas vendimit te qeverise per shkarkimin e te gjithe anetareve te Entit Rregullator te Telekomunikacionit. Kryetari i Komisionit te Ligjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:18.825Z

Fasonet kerkesa qeverise

Fasonet kerkesa qeverise E marte 19 Shkurt 2013 1657 p styletext-align justifyEDMOND HAXHINASTOTentativat e qeverise per te lehtesuar biznesin ne kushtet e krizes ekonomike permes heqjes se TVSh-se per makinerite dhe pajisjet nuk mund te jene te plota nese nuk merren parasysh propozimet e biznes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.342Z

Brace: Butrinti, papergjegjshmeri e qeverise

Partia Socialiste ka akuzuar serish kryeministrin Berisha per tragjedine e Butrintit, ku humben jeten 4 persona. Nenkryetari i grupit kuvendor socialist, Erjon Brace ne nje deklarate per shtyp e ka vene theksin tek “papergjegjshmeria” e qeverise, e cila sipas tij po pasurohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.690Z

BE kritika qeverise

Biznesi dorezoi ne Gjykaten Kushtetuese ankimim per rrezimin e ligjit te gjobave. Perfaqesues te Konfindustrise kane deklaruar se per kete kerkese eshte marre shkas edhe nga kritikat qe percjell Bashkimi Evropian mbi te ashtuquajturin ligjin e gjobave ne raportin e progresit per vitin 2007. Gjithas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.265Z

Shpetimtari i qeverise

Transmetuar me 15022014 - 1121 Armand Shkullaku PUBLICITET Nga Armand Shkullakubr br Pas gostise ne restorant Il gusto mes kryeministrit Rama dhe ish-presidentit Topimazhoranca e majte po ben nje tjeter levizje te ngjash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.477Z

300 Ditet e qeverise Rama

brbrKryeministri Edi Rama dhe kabineti qeveritar prezantojne arritjet e 300 diteve te para te qeverisjes Sic ka njoftuar vete nepermjet rrjeteve sociale kreu I qeverise do te degjoje raportime nga secili anetar I kabinetit te tij per punen e bere gjate 300 diteve Kryeministri e ka cilesuar periudhen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama