Rezultate te kerkimit per termin: +Qipron

Total: 1090
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.512Z

Eurozona Ok ndihmes per Qipron

Ministrat e financave te Eurozones kane rene dakord per nje pakete shpetimi prej 10 mld euro per Qipron, ne menyre qe vendi te shpetoje nga falimentimi. Marreveshja u arrit pas 10 ore bisedimesh ne Bruksel mes ministrave te financave dhe FMN. Si kusht qipros i ehste kerkuar te ule deficitin, te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.506Z

BE vendos te ndihmoje Qipron

BE vendos te ndihmoje Qipron E shtune 16 Mars 2013 1235 p styletext-align justify p BE vendos te ndihmoje QipronMinistrat e Financave te Eurozones vendosen te ndihmojne Qipron me 10 miliarde Euro per te shpetuar ishullin mesdhetar nga falimentimi Marreveshja u arrit ne Bruksel pas bise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.332Z

E nisin me Qipron

Kombëtarja shqiptare aventurën në eliminatoret për Kampionatin botëror ‘Brazili 2014’ do ta nisë dhe do ta përfundojë me Qipron. Ajo që bie në sy është ndeshja e dytë që kuqezinjtë do ta luajnë kundër Zvicrës, ku aktivizohen plot pesë futbollistë shqiptarë. Kombëtarja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.376Z

KE do ndërtojë central solar në Qipron veriore

 QIPRO- Komisoni Evropian ka filluar projektin për të ndërtuar një central solar pilot në Qipron veriore që do të japë elektricitet gjatë vitit 2009. Rreth 14 milion euro është shuma që ka ndarë Komisioni Evropian për të zhvilluar sektorin e energjisë në Qipron veriore. Sipas k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.731Z

Analistet kritikojne Qipron

Qipriotët morën frymë të lehtësuar pas vendimit të ligjvënësve për të mos pranuar kushtin e kreditorëve ndërkombëtare për taksimin e depozitave të tyre. Por, mjaft analistë mendojnë se, vendimi për t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.128Z

Eurozona pakete shpetimit per Qipron

Ministrat e Financave të Eurozonës mbështetën zyrtarisht kushtet e paketës së shpëtimit për Qipron. Në politikat e zonës së monedhës së përbashkët, ujdia për shtetin- ishull përbën një ndryshim të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.854Z

Sonte Shqiperia perballet me Qipron

Sot në mbrëmje në orën 20:30 kombëtarja shqiptare e futbollit do të zhvillojë ndeshjen kundër Qipros, e vlefshme për eliminatoret e botërorit 2014 që zhvillohet në Brazil. Premiera e kuqezinjve në stadiumin "Qemal St

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama