Rezultate te kerkimit per termin: +Qoftlargu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.523Z

Doda:Obelisqet nuk përqeshene as dënohet me shkatërrim

TIRANË - Përmes rrjetit social ‘Facebook’ deputetja e Partisë Demokratike Mesila Doda ka reaguar ndaj Kryeministrit Edi Rama lidhur me prishjen e obeliskut në Kavajë. Duke iu drejtuar Ramës ajo shprehet se prania e obelisqeve moderne, nuk përqeshet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.639Z

RRËFIME DRITHËRUESE NË NJË SEZON ANKTHI, MAKTHI, FOBIE

Nga Mexhit Prençi Në fokus: Drama e ndaluar Stuhi në prill e Skënder Luarasit, ishin të gjithë bijtë e mi e Artur Milerit etj. Në prag dhe pas Plenumit të Katërt të PPSH, qershor 1973, u vunë në shënjestër autorë dhe vepra që u konsideruan me gabime të rënda ideologjike. Kritika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.194Z

ROJET TONA

Bestytni shqiptare n shekullin XXI “E para ishte fjala”, thuhet n Bibl. Kshtu sht edhe n betejn e kamome kundr Syrit t Keq. M e prhapura sht “Marshalla” (Zoti t ruajt). Zakonisht t shqiptuarit e saj shoqrohet me imitimin e pshtyrjes. Besohet se pshtyma e mban larg si Syrin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama