Rezultate te kerkimit per termin: +Qofte

Total: 9240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.220Z

Panairi i Kunatit: qofte, birra dhe tanga të kuqe për femra

Share Pamje nga Panairi i Kunatit. Foto shqiptarja.com Panairi i sapohapur tek rruga ‘Murat Toptani’, që tashmë thirret ‘Rruga e Kunatit’, ishte një dështim i plotë në  ditën e parë të tij. Vetëm qofte, birra dhe të brendshme të kuqe turke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.753Z

Kodheli I paharruar qofte kujtimi i Dr Florit

brbrMinistrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli shprehu keqardhje per humbjen e kengetarit te mirenjohur te muzikes shqiptare Doktor Floribrbr brbrPermes nje mesazhi ne profilin e saj ne Facebook Kodheli deklaroi se ndjeu keqardhje per lajmin e hidhur dhe i shprehu ngushellime familjesbrbr brbrMe keqardhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.939Z

Wolfarth, kater qofte dhe dy birra

  Nga Artan Mullaj   Zoti Volfardh! Mbas dorëheqjes së anëtarëve të KQZ, si reagim ndaj ndërhyrjes së shtetit në një institucion të pavarur, ju thatë se KQZ  sigurisht mund të operojë edhe me anëtarët e propozuar nga mazhoranca, por do të ishte e preferueshme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.424Z

Lokali zë sheshin tek Piramida, qofte e birra në mes të bulevardit (FOTO)

Tiranë- Sheshi pranë Piramidës është zënë nga një lokal veror që shërben kryesisht qofte dhe birra. Siç shihet edhe nga pamjet batërdia e ndërtimeve në fushatë elektorale nuk ka kursyer as Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Gazeta IDEA u interesua pranë subjektit nga punonjësit e të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.243Z

AKU, gjoba dhe bllokime për subjektet që prodhojnë e tregtojnë qofte

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit (AKU), pas skandalit me prodhimin e qofteve të publikuar në emisionin Fiks Fare, ka bërë me dije se prej muajit janar 2016, ka kryer kontrolle tek subjektet që prodhojnë dhe tregtojnë qofte. Duke marrë shkas dhe nga disa raportime në media, AKU bën me dije s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.642Z

FOTO LAJM/ Jo vetëm qofte dhe birra, Volfarth shijon edhe rafting

Që prej ardhjes së tij në Shqipëri, ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Eugen Volfarth, përveç deklaratave të tij shpesh herë pro qeverisë, është vënë në qendër të vëmendjes edhe për pasionet e shumta, sidomos për qoftet dhe birrat. Këtë radhë Volfarth ka vendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.825Z

Portretet e Enverit PDIU I papranueshem rehabilitimi i tij qofte dhe i paqellimte

Transmetuar me 18112014 - 1546 Tirane 18 nentor 2014 NOAal- Partia per Drejtesi Integrim dhe Unitet shprehet se fotografite e Enver Hoxhes qe po shfaqen se fundmi risjellin ne vemendje nje diktator kriminelbr br PDIU ne nje reagim lidhur me aktivitet me r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama