Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetin +Studenti

Total: 1459
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.666Z

Regjistrim online për në Qytetin Studenti

Të gjithë studentët e vjetër të Qytetit Studenti do ta kenë më të lehtë aplikimin për në dhomat e tyre, pasi këtë vit, aplikimi do të mund të bëhet online. Drejtoria e Qytetit Studenti ka vendosur në dispozicion këtë mjet, në mënyrë që të shkurtohen radhët në drejtori dhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.723Z

Rritet kosto për të jetuar në Qytetin Studenti

Këtë vit akademik, studentët të cilët do të jetojnë në qytetin e studentit duhet të paguajnë më shumë. Kjo është argumentuar sipas drejtorisë së Qytetit Studenti, për shkak të kushteve më të mira, rrugëve që do të rregullohen dhe numri i personave që do të qëndrojnë në nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.085Z

Kaos me regjistrimet ne Qytetin Studenti

Studentet nga rrethe te ndryshme te vendit nuk kane arritur te regjistrohen ne Qytetin Studenti ne Tirane. Procesi duhet te kishte nisur nje dite me pare. Te rinjte jane drejtuar prane drejtorise per t’u sqaruar, por informacioni qe kane marre ka qene kaotik. Duhet te kthehen serish. Studen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.930Z

Basha, vizita e gabuar në Qytetin Studenti

Nga Andi Bushati Kryetari i PD-së nuk ka gjetur simbolikën e duhur kur ka shkuar këtë të enjte në qytetin Studenti, për të propaganduar politikën e tij të vakët të ndryshimit të partisë më të madhe opozitare. Prej disa muajsh, për tiu kundërvënë autoritarizmit gjithnjë e më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.035Z

Rradhë të gjata për regjistrimet në Qytetin Studenti,

Sot kanë nisur regjistrimet në Qytetin Studenti. Që në orët e para të mëngjesit janë krijuar rradhë të gjata para godinave, nga prindër dhe studentë, të ardhur nga i gjithë vendi. E njëjta situatë përsëritet cdo vit. TIRANE- Qindra prindër dhe studentë kanë zënë radhë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.383Z

PD ne Qytetin Studenti Jo kthim pas

e Marte 9 Dhjetor 20141317 pm Basha Meka e Jerusalemi yne Berisha Rama urrejtje si AliabrbrPartia Demokratike ka organizuar dje ne Qytetin Studenti nje takim me te rinjte ne kujtim Levizjes se Dhjetorit 90brGjate takimit kryetari i PD-se e cilesoi Qytetin Studenti si Meka dhe Je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.193Z

OSHEE, 47.5 milionë lekë investime për rrjetin në Qytetin Studenti

Zv.ministri i Energjisë dhe Industrisë Ilir Bejtja, shoqëruar nga administratori i OSHEE-së, Adrian Çela inspektuan fillimin e fazës së investimeve për rrjetin e shpërndarjes në Qytetin Studenti në Tiranë. OSHEE ka planifikuar investimin e 47.5 milion lekëve për rikonstruksionin e plot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama