Rezultate te kerkimit per termin: +Radhe

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.525Z

Kapshtice radhe e gjate emigrantesh

Emigrantet shqiptare qe kane zgjedhur piken doganore te Kapshtices per te kaluar ne token greke po perballen me radhe te gjata. Sipas informacioneve radha eshte shkaktuar nga pala greke e cila ka ngadalesuar punen e saj duke sherbyer vetem me 2 sportele.Mesohet se deri me tani 200 persona

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.082Z

Ne radhe per te vdekur...

Albana Cakshiri Quhej Viktor. Ishte 5 vjec. Asnjehere ai nuk mundi te korre fitore ne jeten e tij si emri qe kishte, derisa merrte fryme qofte dhe permes lodrave qe s'i pati kurre. Shteti, si ne nje kor kobzi, vendosi te miratoje ekzekutimin e ketij djaloshi, duke e cuar drejt baneses se perhershme.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.136Z

Shkoder radhe per pasaportat biometrike

Prej disa ditësh në qytetin e Shkodrës në zyrat e aplikimit për pasaporta biometrike ka shtim të qytetarëve që duan të pajisen me këtë dokument. Nderkohe qe numri i aplikanteve ka ardhur ne rritje eshte zvogeluar numri i sporteleve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.700Z

Kapshtice radhe te gjata ne kufi

Radhe te gjata ne piken e kalimit kufitare ne Kapshtice per shkak te nderprerjes se punes nga pala greke. Ende nuk dihen motivet e ndalimit te procedurave nderkohe qe njerezit kane me shume se 4 ore qe presin ne radhe per te kaluar ne anen tjeter.Burime ende te pakonfirmuara thone se mot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.196Z

Vijne emigrantet, 10 km radhe

Dita e pare e gushtit, sjelle ne Shqiperi rreth 20 mije emigrante. Fluksi ka qene me i madh ne pikat kufitare te Kapshtices dhe Kakavijes, per te kthyerit nga Greqia dhe me i ulet ne pikat portale te Durresit, Sarandes dhe Vlores. Por edhe kete here masat e marra ne dogana, nuk kane shmangur radhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.229Z

Radhe te gjata per librat shkollore

brbrPer te pajisur femijet me libra prinderit shqiptare vazhdojne te vuajne dhe shtyhen ne radhe Nuk jane falas por edhe per ti blere duhet te presesh me ore ne radhe dhe serish nuk e ke plotesuar te gjithe paketen e teksteve Dy dite para fillimit te shkolles ne librarite e Tiranes prinderit dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.100Z

Ne radhe per kolaudimin

Në të gjitha qendrat e qarqeve ku ndodhen pikat e kolaudimit të mjeteve motorike ka radhë deri në disa kilometra të gjata. Drejtuesit e mjeteve janë dyndur për të paguar taksat dhe kolauduar automjetet, duke qëndruar jo vetëm me or&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama