Rezultate te kerkimit per termin: +Rajmonda

Total: 1837
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.006Z

Po Rajmonda Bulku pse shfaqet si antikomuniste?

Në çdo ceremoni që bëhet nga ana e Partisë Demokratike për të përkujtuar rënien e komunizmit, shfaqet edhe Rajmonda Bulku. Sot ajo ka mbajtur një fjalim me rastin e 20 shkurtit, bashkë me Justina Aliaj, e cila u përndoq nga regjimi komunist pas një kënge të saj në festivalin e fam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.486Z

PD:Deputetja socialiste kërcënoi Rajmonda Bulkun

Partia Demokratike akuzoi sot deputetët e PS, pjesëmarrës në grevën e urisë se kanë kërcënuar deputeten demokrate Rajmonda Bulku. Sipas deklaratës së PD-së, deputetja Bulku është kërcënuar dhe fyer me anë të mesazheve të dërguara në adresë të saj pas deklaratave të bëra nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.868Z

"Rajmonda" dhe "Spartaku" në TKOB

Teatri Kombëtar i Operës dhe Baletit po përgatitet për të sjellë në skenë dy balete të njohura botërore si "Rajmonda" dhe "Spartaku". Baletet do të vijnë nën koreografinë e Leonard Ajkun (Xhokaxhi) i cili do të jetë njëkohësisht edhe solist. Dy veprat e ndërthurura, "Rajmonda" e A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.195Z

Premiere e Rajmonda dhe Spartakus ne TKOB

Dy suitat e baletit “Rajmonda”, dhe Spartakus”, u ngjiten premiere ne skenen e Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit duke fituar keshtu simpatine dhe duartrokitjet e publikut. Nje kombinim mes baletit romantik dhe atij kontemporan erdhi nen interpretimin e solisteve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.317Z

Autopsia: Rajmonda Zefi është mbytur

Rajmonda Zefi ka gjetur vdekjen nga asfiksia, pasi është shtrënguar në fyt. Këto janë te paktën rezultatet e para që mjekët ligjorë kanë nxjerrë nga autopsia që i është bërë 30-vjeçares shqiptare, e cila u vra nga bashkëshorti italian mëngjesin e 31 dhjetorit. Sipas mediave, au

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.314Z

Itali, autopsia: Rajmonda Zefi është mbytur

LUCCA- Rajmonda Zefi ka gjetur vdekjen nga asfiksia,pasi është shtrënguar në fyt. Këto janë rezultatet e para që mjekët ligjorë kanë nxjerrë nga autopsia që i është bërë gruas shqiptare e cila u vra nga bashkëshorti italian më 31 dhjetor. Autopsia ka zgjatur 6 orë dhe mjekët lig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.649Z

Fushata, Rajmonda Bulku shoqëron Topallin në Pogradec

Fushatës së Partisë Demokratike i është bashkangjitur një figurë e njohur e artit shqiptar. Aktorja e njohur, Rajmonda Bulku, shoqëroi dje kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli, në Pogradec, nga ku njëzëri deklaruan se Shqipëria po ndryshon. Në fjalën e saj, Topalli tha se vendi po nd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama