Rezultate te kerkimit per termin: +Ramn

Total: 145
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta; as me Ramn e as pa Ramn

Ftesa q Shqipria mori pr antarsim n NATO n samitin e Bukureshtit, edhe politiks s Tirans i dha nj start drejt konflikteve dhe strategjive t tyre pr t qen sa m t dukshme para eletoratit. N kt mes, ka disa t vrteta t pakundrshtueshme. Sado t ndahet opozita, si do q t jen reagimet e partive t vogla prf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta: 48 or Rams

Kreu i LSI-s n nj konferenc pr shtyp sht shprehur i gatshm pr t takuar Kreytarin e Partis Socialiste Edi Rama. Meta u shpreh se n 48 ort n vijim sht I gatshm q do minut t takohet me Ramn duket qart se kjo sht thirrja e fundit drejtuar kreut socialist. Kjo sht thirrja e fundit pr Ramn para se t hn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.691Z

Takimi me Ramën, Sindikatat e Transportit, akuza Kalasë

Qato: Kalaja ul BSPSH në gjunjë para Edvin Ramës Drejtuesit dhe antarsia e Sindikats s Pavarur t Transportit Shqiptar denoncuan dje kllounizmin, sipas tyre, t sharlatanit sindikal, Gzim Kalaja, pr takimin me kryetarin e PS-s, duke it qart se firma e tij e hedhur n letrat e paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.415Z

Sheshi, Berisha: Olldashi t takoj Ramn

Kryeministri Sali Berisha i kërkoi sot në mbledhje të qeverisë ministrit të Transporteve Sokol Olldashi që të takojë kryebashkiakun Edi Rama për cështjen e sheshit "Skënderbej". Shefi i qeverisë theksoi se cështja e sheshit duhet të trajtohet në mënyrën më se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.792Z

Grate spanjolle rrefehen ne Marubi

Sonte ora 19.00 ne Akademine e Filmit dhe Multimedias Marubi ne kuader te vjeshtes Spanjolle shfaqet filmi Gure 2002 me regji te Ramn Salazar. Filmi tregon historine e pese grave dhe marredheniet qe kane me kembet e kepucet. Jane pese hirushe pa princin e kalter ne kerkim te mundesive. Filmi shfaqet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.576Z

Bejtja: Ndërkombëtarët trajtuan Ramën si një avion jashtë kontrollit Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.

Drejtori i Informacionit n TV Klan, Andi Bejtja, thot se ndrkombtart e trajtuan Edi Ramn njsoj si me rastin e nj avioni t dal jasht kontrollit, t cilin e uln n pistn m t afrt dhe pilotit t tij, pasi i dhan nj dark t restorant "Krokodili" i than q t kthehej n destinacion me makin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.080Z

Paloka: Rama, presion për fshehjen e vendimit të GJND-së

Deputeti Edi Paloka akuzon Edi Ramn se sfumoi qllimisht lajmin pr Kosovn, duke urdhruar gazetat e tij t prqendrohen vetm tek Shrbimi Informativ Shtetror. “N dark, kur t gjith shqiptart po festonin, dhe n Tiran po hidheshin fishekzjarre, urdhroi t gjitha gazetat e tij q la

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama