Rezultate te kerkimit per termin: +Rams

Total: 409
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.853Z

Meta: Ftesa e Rams demagogji

Menjher pas thirrjes s kryetarit t PS-s Edi Rama pr nj bashkim t ri politik, ka reaguar ashpr kryetari i LSI-s, Ilir Meta. N nj deklarat pr shtyp, Meta u shpreh se kurrsesi nuk mund t pranonte nj ofert t till fallso nga lideri i PS-s, i cili tradhtoi koalicionin e majt. Nuk mund t jemi n nj koalicio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.331Z

Lakuriqsia e Rams dhe imituesit e perndimit

E par nga shum aspekte kjo fushat zgjedhore nxorri n pah shum risi, pozitive apo negative qofishin ato. Vlersimi i takon do kujt q e ka ndjekur ecurin e fushats. Por sigurisht q m e reja ishte publikimi i fotove nudo t kryetarit t Partis Socialiste Edi Rama. Ishin shenj e nj degradimi apo tregonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.336Z

Dshtimi dhe fitorja e Rams!

Situata n rradht e opozits, akuzat dhe kundr akuzat e ditve t fundit n kt kamp, duket se nuk kan ndonj ndryshim me prplasjet Pozit Opozit q shoqrojn zgjedhjet vendore apo parlamentare n prgjithsi. Lideri socialist Edi Rama, me qllimin e mir pr t sjell dika t re n kt parti, hodhi iden e parimit Nj an

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.787Z

PD: Edi Rama lidhje me krimin e organizuar

Pas arrestimit dje t Skerdian Bajramit, njrit nga eksponentt e bands kriminale t Zani aushit, Partia Demokratike rishtas akuzon kreun e Partis Socialiste, Edi Rama pr lidhjet e tij mafioze me bandat kriminale, kur i arrestuari m i fundit sht sipas demokratve bashkpuntori kryesor n prpjekjet e Rams p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.921Z

PD, Ramës: Shkëput lidhjet me bandat kriminale

PD-ja i bri dje thirrje kryetarit t PS-s, Edi Rama, q t heq dor nga rekrutimi i kontigjentve kriminal dhe pjess m t errt t shoqris shqiptare. PD-ja prmes zdhnses Erla Mhilli iu referua arrestimit q policia i bri njrit nga segmentet kryesore t krimit t organizuar dhe bashkpuntorin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Meani i prgjigjet Rams

Tiran (Start)- Zdhnsja e qeveris Juela Meani, n emr t kryeministrit Sali Berisha, ka shprehur edhe njher ngushllimet pr familjart e katr viktimave, q humbn t dashurit e tyre n mbrmjen e s diels n liqenin e Butrintit. Reagimi i zotit Rama dhe i eksponentve t tjer t Partis Socialiste lidhur me kt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Meta: 48 or Rams

Kreu i LSI-s n nj konferenc pr shtyp sht shprehur i gatshm pr t takuar Kreytarin e Partis Socialiste Edi Rama. Meta u shpreh se n 48 ort n vijim sht I gatshm q do minut t takohet me Ramn duket qart se kjo sht thirrja e fundit drejtuar kreut socialist. Kjo sht thirrja e fundit pr Ramn para se t hn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama