Rezultate te kerkimit per termin: +Ramablnoaalbr

Total: 7
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.121Z

Rama SHQUP te mos qaje per te varfrit e pensionistet

Transmetuar me 29122015 - 1535 PUBLICITET Tirane 29 dhjetor 2015 NOAal - Kryeministri Edi Rama permes nje mesazhi ne rrjetin social Twitter ka reaguar lidhur me deklaraten e deputetes demokrate Jorida Tabakubr br SHQUP mos q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.259Z

Rama Nje samit per Diasporen ne Tirane VIDEO

Transmetuar me 19092016 - 1402 Kryeministri i vendit Edi Rama me ane te nje postimi ne rrjetin e tij social ka informuar lidhur me nje samit qe do te mbahet per Diasporen Sipas asaj qe shkruan Rama samiti pritet te mbahet ne Tirane d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.137Z

Reali-Atletico Rama fton qytetaret ta shohin tek kryeministria

Kryeministri Edi Rama i ka ftuar qytetaret qe sonte bashke ta shohin superfinalen mes Realit dhe Atleticosbr br Me ane te nje postimi ne rrjetin e tij social Facebook Rama shkruan se askund mw mirw se ne fushen e gjelber te Kryeministrise nuk mund te pritet fitorjabr br E bukur pikepyetja e nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.244Z

Rama takim lamtumire me ambasadorin Hoffman Dashamires i Shqiperise

Transmetuar me 08062016 - 1715 Tirane 8 qershor 2016 NOAal - Kryeministri Edi Rama zhvilloi nje takim lamtumire me ambasadorin e Gjermanise Helmut Hoffman i cili do te largohet nga Shqiperia pas mbarimit te mandatitbr br Rama ka pu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.416Z

Rama ne Vlore Vazhdojne investimet per lehtesimin e qarkullimit

Transmetuar me 01082016 - 1159 Vlore 1 gusht 2016 NOAal - Segmenti rrugor nga Vlora deri te Uji i Ftrohte per pak muaj pritet te shnderrohet ne rruge te re qe do te lehtesoje qarkullimin e mjeteve sidomos gjate sezonit turistik verorbr br Me ane te nje po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.263Z

Rama Marubi cel dyert edhe ne muzete e Europes FOTO

Transmetuar me 19092016 - 1009 Kryeministri Edi Rama e ka rikthyer vemendjen tek kultura dhe tek risia e fundit qe ai e konsideron nje sukses nje pune te mbare te Rilindjes ekspoziten e Dinastise Marubi ne Amsterdam te Holandesbr br Permes nje statusi ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.642Z

Rama Zvarritje kriminale e 21 janarit ja pse PD nuk e do reformen

Transmetuar me 25042016 - 1921 Lajme te lidhuraGjykata e Larte rrezon Prokurorine mbyllet dosja per 21 Janarin Tirane 25 prill 2016 NOAal - Kryeministri i vendit Edi Rama ka reaguar pas vendimit te sotem te Gjykates se Larte per mbyll

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama