Rezultate te kerkimit per termin: +Ramabr

Total: 1113
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.114Z

Rama sfidon protesten Askush nuk na ndal dot

Transmetuar me 22112014 - 1753 Pas protestes se sindikatave dhe Partise Demokratike kunder rritjes se cmimit te energjise elektrike dhe taksave ka reaguar kryeministri Edi Ramabr br Ne nje postim ne rrjetin social Facebook kryemini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Rama-Shehaj ne Vlore Tregtaret e shumices jane thelbi i informalitetit FOTO VIDEO

Ne qender te planit per luftimin e informalitetit jane grosistet qe shesin me shumice pasi ata jane thembra e Akilit te informalitetit ne Shqiperi vlereson kryeministri Edi Ramabr br Ai ka udhetuar ne jug kete fundjave dhe sot ishte ne nje supermarket ne Vlore i shoqeruar nga Drejtoresha e Tatimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.413Z

Takimi i BERZH-it Rama Qeveria partnere me bizneset ne Shqiperi

br br Tirane 24 shkurt 2014 NOAal- Banka Evropiane per Rindertim dhe Zhvillim organizon nje takim te nivelit te larte me teme Investimi ne Ballkanin Perendimorbr br Ne takimin e nivelit te larte te BERZH-it merr pjese edhe kryeministri Edi Ramabr br Gjate fjalimit te tij kryeministri i Shqiper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.475Z

Rama ironi me Voltana Ademin Sja kuptoj dot planin eshte faji im

Transmetuar me 29102016 - 1405 Skrapar 29 tetor 20176 NOAal - Ne nje takim me fermeret ne orovode ndersa prezantonte projektin e qeverise per qendren e qytetit kryeministri Edi Rama eshte shprehur se e vetmja kryebashkiake qe nuk kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.448Z

Reforma ne drejtesi LSI Gati ta votojme qe neser

Transmetuar me 23042016 - 1405 Tirane 23 prill 2016 NOAal - Per Levizjen Socialiste per Integrim reforma ne drejtesi eshte e domosdoshme dhe duhet te ishte kryer vite me parebr br Keshtu ka deklaruar sekretari i pergjithshem i kesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.708Z

Shkarkohet drejtoresha e Tatimeve dhe ajo e Doganave Ja kush i ze vendin

Tirane 23 shtator 2016 NOAal - Kryeministri Edi Rama ka bere ndryshime ne drejtimin e institucioneve Tatimore dhe Doganorebr br Rama ka liruar nga detyra drejtoreshen e Pergjithshme te Tatimeve Briseida Shehaj ndersa ne vendin e saj ka emeruar Vasilika Vjeron ish-drejtoreshe e Qendres Kombetare te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.270Z

Rama ne Kukes Qeveria uli taksat per te nxitur punesimin

Transmetuar me 05122015 - 1221 PUBLICITET Kukes 5 dhjetor 2015 NOAal - Kryeministri Edi Rama ka qene paraditen e sotme ne Kukes ne kuader te te turit Te pastrojme me tej Shqiperine Ne fjalen e tij para Rama e ka vene theksin t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama