Rezultate te kerkimit per termin: +Ramadan +Tartari

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.477Z

Me Fijeshprese vjen kesaj here Alban Tartari

Erdhi jo per te thene se eshte ne maje por per te treguar se po shkon drejt saj. Ky liber i perbere kryesisht nga poezi te vete autorit dhe shqiperime nga poetet me te njohur turq vjen prane lexuesve me nje gjuhe origjinale dhe me nje freski qe rrjedh nga pena e gazetarit tashme edhe te poetit Tarta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.356Z

Me “Fijeshpresë” vjen kësaj here Alban Tartari

Erdhi jo për të thënë se është në majë, por për të treguar se po shkon drejt saj. Ky libër i përbërë kryesisht nga poezi të vetë autorit dhe shqipërime nga poetët më të njohur turq, vjen pranë lexuesve me një gjuhë origjinale dhe me një freski që rrjedh nga pena e gazetarit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.342Z

Tragjedia çon në Butrint kreun e Policisë së Shtetit

SARANDË– Tragjedia e ndodhur në liqenin e Butrintit ka bërë që drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi, të shkojë dje në Sarandë. Fillimisht ai është ndaluar në spitalin e këtij qyteti ku ka vizituar të mbijetuarit e ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e tri net

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.207Z

Tragjedia e Gërdecit, familjarët kallëzim penal ndaj Mediut

Familjarët e viktimave të tragjedisë së 15 marsit 2008 në Gërdec kanë depozituar një tjetër kallëzim penal në Prokurorinë e Përgjithshme ndaj ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu, aktualisht deputet dhe ministër Mjedisi. Kallëzimi penal është i firmosur nga 21 përfaqësues të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.945Z

“Gërdeci”, shtyhet seanca e radhës, mungonte një avokat

Avokati i ish-shefit të Shtabit të Përgjithshëm të FA, Luan Hoxha mungoi dhe për këtë arsye trupi gjykues i ceshtjes "Gerdeci" kërkoi zëvëndësimin e tij. Por, avokati i ri kërkoi të njihet më gjerësisht me dosjen TIRANE-Seanca e radhës për cështjen më të bujshme në vend, &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.445Z

Delijorgji, refuzon gjykimin e shkurtuar

Tirane- Mihal Delijorgji, ish-administratori i fabrikes se demontimit te armeve ne "Gerdec", ka refuzuar dje gjykimin e shkurtuar. Refuzimi eshte bere edhe nga ana e te pandehurit Dritan Minxholli dhe Lavdi Shatro. I vetmi qe ka pranuar gjykimin ashtu sic jane aktet e paraqitura nga Prokuroria e Tir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.900Z

Gërdeci, sot vlerësimi i masës për të arrestuarin e ri

Gjykata do të vlerësojë sot masën e sigurisë ndaj Sokol Gjecit, ish- punonjës i MEICO-s i cili akuzohet se ka lejuar shkarkimin e një sasie municionesh tej rregullave dhe normave të lejuara në punishte. TIRANE- Në Gjykatën e Krimeve të Rënda do të jetep sot masa e sigurisë ndaj p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama