Rezultate te kerkimit per termin: +Raportim

Total: 1556
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.321Z

FOTO LAJM: Raportim alla- shqiptarçe para të huajve

Share Kjo foto nuk ka nevojë për shumë koment. Flet vetë. Është kryeministri dhe ish- zëvendësi i tij, Ilir Meta, që flasin përpara drejtuesit të grupit të majtë në Parlamentin Europian, Hanes Svoboda. nga gjestet dhe shikimi i Berishës dhe Metës kupton që po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.015Z

Shqipëria në Bienale me Raportim nga fronti

Shqipëria do të marrë pjesë sërish në Bienalen e Arkitekturës në Venecia. "Raportim nga fronti", kështu do të titullohet edicioni i 15-të i aktivitetit që do të mbahet nga 28 maji deri më 27 nëntor 2016 në Arsenale dhe Giardini në Venecia, Itali. Presidenti i Bienales së Venecias,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.389Z

PS mbledh grupin parlamentar në 13:00, pritet raportim i ministrave

Në orën 13:00 në selinë e PS-së do të mblidhet Grupi Parlamentar ku pritet të ketë një raportim të ministrave të kabinetit qeveritar. Disa deputetë socialistë kërkuan në mbledhjet e mëparshme raportim të ministrave. vijon     Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.264Z

Promovohet monografia Raportim nga burgu nga Zylyftar Bregu

Zylyftar Bregu prezanton veprën “Raportim nga burgu”. Ne kete monografi autori trajton komunikimin ne burgje. Gjithashtu nje veper e re vjen nga Bashkim Hoxha romani “ Missing”. Libri rrah problemet sociale te diteve te sotme. “Raportim nga burgu” kjo ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.193Z

Nishani thërret Llallën në raportim. Prokuroria e Krimeve të Rënda nis hetimet

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka thirrur në një takim urgjent Prokurorin e Përgjithshëm, Adritik Llalla pas ngjarjes në Divjakë, ku u bllokua një avion dhe një makinë me hashash pranë saj. Mësohet se Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur hetimet për avionin e bllokuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.809Z

Raportim nga Burgu, promovohet libri i Zylyftar Bregut

Zylyftar Bregu promovoi botimin e tij “Raportim nga Burgu” mes akademikeve e shkrimtareve te shumte te pranishem per ta uruar per kete veper, ndryshe nga te tjerat. Artan Fuga foli rreth librit, duke e cilesuar si nje veper qe trajton nje çeshtje te parrahur me pare. Autori trajton komu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.756Z

Ministri Imami thirret për raportim në Komisionin e Sigurisë

Tiranë- Ministri i Mbrojtjes Arben Imami është thirrur sot për të raportuar në komisionin e sigurisë, nën akuzat për shitje të pronave të ushtrisë. Deputet e opozitës kanë kërkuar gjithashtu për raportim para komisionit edhe ministrin e Brendshëm Flamur Noka dhe kreun e SHISH-it. So

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama