Rezultate te kerkimit per termin: +Re +Demokratike

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.051Z

Fryma e Re Demokratike

Mësohet më në fund emri i partisë së re të djathtë, që ka në grupin e saj nismëtar deputetin Gazmend Oketa dhe  ish-deputetin Aleksandër Biberaj. Partia do të quhet "Fryma e Re Demokratike". Një emër n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.069Z

Gati Fryma e re demokratike

E premte 27 Prill 2012 2046 Fryma e Re Demokratike GodinaDiten e hene ne mesdite pritet te zyrtarizohet partia e re politike e rreshtuar ne spektrin e djathte. Ajo do te quhet Fryma e Re Demokratike. Selia ngrihet ne rrugen George Bush perballe selise se Partise Demokratike ku kane milituar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.050Z

Pagëzohet partia e re, zyrtarizohet Fryma e Re Demokratike

Share Pas një periudhe 6 mujore pritje, ka ardhur edhe moment ku forca e re politike e dalë nga gjiri i grupit të mbështetësve të Bamir Topit në PD të nisë zyrtarisht rrugëtimin. Grupi nismëtar ka konfirmuar se të hënën partia e re do të marrë rrugë zyrtatrisht dhe emri me të cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.713Z

Zyrtarizohet partia “Fryma e Re Demokratike”

Partia e re "Fryma e Re Demokratike" është zyrtarizuar sot si forca më e re politike në Shqipëri. Prezantimi i nismës më të re politike është bërë nga kryetari i grupit nismëtar të kësaj partie Gazmend Oketa në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.707Z

Partia Fryma e Re Demokratike publikon logon

Share Selia e godines Ndërsa janë përgatitjet e fundit për prezantimin e partisë së re të kampit të djathtë, në selinë kësaj partie tashmë është instaluar edhe logoja e saj. Emri i shkruar me ngjyrë blu mbulon murin e selisë së partisë, dhe në krye të saj ka një syth që sipa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.711Z

Zyrtarizohet sot partia “Fryma e Re Demokratike”

Pas një periudhe 6 mujore pritje, ka ardhur edhe momenti ku forca e re politike e dalë nga gjiri i grupit të mbështetësve të Bamir Topit në PD të nisë zyrtarisht rrugëtimin. Grupi nismëtar ka konfirmuar se sot në orën 12:00, partia e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.048Z

Pagëzohet partia e re, zyrtarizohet “Fryma e Re Demokratike”

Pas një periudhe 6 mujore pritje, ka ardhur edhe moment ku forca e re politike e dalë nga gjiri i grupit të mbështetësve të Bamir Topit në PD të nisë zyrtarisht rrugëtimin. Grupi nismëtar ka konfirmuar se të hënën partia e re do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama